دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۳۲۸۱
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۳
تندیس بلورین ششمین جشنواره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی در دستان مدیرعامل شرکت پتروشیمی فجر قرار گرفت.

ششمین جشنواره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی در دوازدهمین روز اسفندماه 1394 با حضور بیش از 90 شرکت کننده در حوزه های تولیدی، پیمانکاری، سازندگان و مجریان طرح ها در سالن همایش های صدا و سیما برگزار گردید و شرکت پتروشیمی فجر توانست تندیس بلورین این جایزه را دریافت کند.

ماموریت جایزه تعالی صنعت پتروشیمی، توسعه و گسترش فرهنگ تعالی و توانمندسازی صنعت پتروشیمی است و شناسایی، معرفی و قدردانی از شرکتهای برتر به منظور بسترسازی و ایجاد فضای رقابتی توام با خلاقیت و نوآوری، تشویق شرکتها برای انجام عملیات خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و زمینههای قابل بهبود، ایجاد فضای لازم برای تبادل تجربیات و دانش سازمانهای موفق و توسعه فرهنگ تعالی از اهداف شرکت پلی صنایع پتروشیمی برای برگزاری این جشنواره به حساب می آید.

همچنین ارج نهادن به کارکنان سازمانهای متعالی و بهره‌ور، تقویت تعامل اثر بخش و سازنده و توسعه توانمندیهای صنعت پتروشیمی در حوزه مدیریت پروژهها از دیگر اهداف این جشنواره هستند.

این جشنواره در سه بخش شرکتهای تولیدی، شرکتهای خدماتی و شرکتهای مجری طرح برگزار می‌شود که شرکت پتروشیمی فجر توانست در بخش شرکتهای تولیدی تندیس بلورین دریافت کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد