دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۳۲۸۴
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۶
این نمایشگاه جلوه ای از هنرنمایی بانوان طراح استان است که درباره این طرح ها فکر کرده اند و بهترین طرح ها و ایده های خود را ارائه داده اند.
دکتر الهه موالی زاده، مشاور بانوان و امور خانواده استاندار در حاشیه برگزاری دومین جشنواره مد و لباس ایرانی – اسلامی خوزستان ضمن بیان مطلب فوق گفت: نمایشگاه بسیار خوبی است. با توجه به شرایط آب و هوای استان از رنگ ها، بسیار مناسب و بجا استفاده شده است و طراحان از رنگ های شاد بیشتر بهره برده اند و رنگ های تیره کمتر دیده می شوند.
وی افزود: امیدواریم دختران دانشجوی ما و نسل جوان از این فرصت استفاده کنند و نمایشگاه را ببینند.
وی در ادامه گفت: پیشنهاد مشخص من این است که طراحان مدل هایی را ارائه دهند که بیشتر مورد استفاده عموم قرار گیرند چون برخی از طرح هایی که ارائه شده اند، بسیار زیبا هستند اما نمی توانیم برای زندگی روزمره مان از آن ها استفاده کنیم اما با تغییراتی اندک می توانیم آن ها را کاربردی‌تر کنیم.
موالی زاده ادامه داد: باید این هنرمندان طراح را تشویق و حمایت کرد  تا تعداد آن ها در نمایشگاه های بعدی دو یا سه برابر شود و این حمایت، نیازمند همکاری همه ارگان ها و دستگاه هاست. بدون شک اگر همکاری بیشتری صورت گیرد می توانیم نتایج بهتر و گام های مثبت تری در این راه برداریم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد