دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۳۳۴۷
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۳
معاون سیاسی، اجتماعی استاندار خوزستان:
معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان گفت: تهاجم فرهنگی متوجه همه خانواده ها است و هیچ کس هم نمی تواند از گزند و آسیب آن در امان بماند.

به گزارش بدر پرس، فرج الله خبیر در آئین تجلیل از فعالان و منتخبان کانون های فرهنگی و هنری مساجد خوزستان اظهار کرد: هر جا موج می آید، صدا و تصویر هم هست تا نفوذ کار خود را به خوبی انجام داده و نقش کسانی که در این عرصه وارد می شوند بسیار مهم و تاثیرگذار است.

وی افزود: تهاجم فرهنگی و انحرافات دینی و مذهبی متوجه همه خانواده ها است و هیچ کس هم نمی تواند از گزند و آسیب آن در امان بماند و نمی تواند به راحتی جلوی این هجمه را بگیرد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان تصریح کرد: بالاخره اینکه ۴۵ هزار نفر بتوانند به صورت منسجم، هماهنگ شده و برنامه ریزی شده در جهت احیای ارزش های اسلامی و جلوگیری از انحرافات مذهبی، اخلاقی و دینی در سطح جامعه حرکت کنند می تواند بسیار موثر و سازنده در سطح استان و حتی کشور باشد.

خوزستان نیازمند رونق فعالیت ها

خبیر ادامه داد: ما به طور طبیعی در خوزستان احتیاج بیشتری به این موارد داریم چون یک استان مرزی هستیم و بیشتر در معرض تهاجمات اخلاقی، فرهنگی و انحرافات مذهبی قرار داریم و این نشان می دهد که باید مجهز باشیم.

وی عنوان کرد: کسی می تواند خوب تبلیغ کند و از عهده آن بر بیاید و خوب با مردم ارتباط برقرار کند که اول خودش را بسازد و هم آگاهی و اشراف لازم را نسبت به مسائل دینی و مذهبی و در عین حال نسبت به اوضاع سیاسی و اجتماعی و فرهنگی و آنچه در پیرامونش می گذرد، داشته باشد.

معاون سیاسی، اجتماعی استاندار خوزستان اضافه کرد: اگر آن اشراف پیدا شد، برنامه ریزی ها می تواند جواب دهد، چون یک انسان مجهز، آگاه و تاثیرگذار در جامعه می تواند کار را پیش ببرد و شرایطی را فراهم کند تا جامعه سلامت خود را حفظ کند و از انحرافات اخلاقی و مذهبی به دور باشد.

خبیر با اشاره به اینکه البته شاید کاستی هایی در بین همه ما وجود داشته باشد، گفت: باید تا آنجایی که می توانیم کاری کنیم که قشر جوان و نوجوان به سوی مساجد کشانده و سنت های گذشته دوباره احیا شوند و همه خانواده ها اصرار و تعصب داشته باشند که در مساجد حاضر شوند.

وی یادآور شد: این ممکن نیست مگر اینکه با همه خانواده ها ارتباط برقرار کرد و آنها را به سمت مساجد کشاند و می تواند برای سلامت جامعه در آینده بسیار موثر باشد تا  جامعه ای پویا و پرنشاطی داشته باشیم که بر مبنای ارزش های اسلامی حرکت کند.

 معاون سیاسی، اجتماعی استاندار خوزستان بیان کرد: البته کانون های فرهنگی مساجد دچار مشکلات و کمبودهایی هستند و مشکلاتی هم دارند  و امیدواریم دست دولت برای کمک در این زمینه بیشتر باز شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد