دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۳۳۵۳
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۰
جلسه ستاد اجرایی برنامه تحول نظام سلامت با حضور دکتر اسماعیل ایدنی رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، اعضاء برنامه تحول نظام سلامت، نمایندگان سازمان های بیمه گر، روسای مراکز آموزشی و درمانی دانشگاه و همچنین مدیران شبکه های بهداشت و درمان تابعه در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.
 
دکتر ایدنی در این جلسه با اشاره به پیشرو بودن دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در اجرای هر 3 فاز اجرائی برنامه تحول نظام سلامت، افزود: هدف از برگزاری این جلسات، رفع مشکلات موجود در برنامه تحول نظام سلامت برای ارائه خدمات با کیفیت و کسب رضایت مراجعه کنندگان است.

وی با بیان اینکه سلامتی حق مسلم انسان است و توزیع عادلانه خدمات بهداشتی درمانی و منابع اجتماعی اقتصادی بهداشت، بخشی از توسعه اقتصادی اجتماعی هر کشور محسوب می شود، گفت: با توجه به رويکرد سازمان جهاني بهداشت به سلامت باید خدمات متناسب با  نیازهای ضروری مردم  فراهم باشد.
 
وی از دیگر اهداف این جلسه را بررسی نحوه پرداخت مطالبات دانشگاه از سازمانهای بیمه گر  پایه، ثبت نسخ  پاراکلینیک در سازمان تأمین اجتماعی، همکاری سازمانهای بیمه گر پایه در خصوص راه اندازی بخش بستری بیمارستان شهدای هندیجان و نحوه تأمین اقلام مورد نیاز بیمارستانها عنوان نمود.

ایدنی افزود: با ایجاد شرکت پشتیبانی و تأمین اقلام مصرفی بیمارستانهای حوزه دانشگاه به صورت تجمعی، ضمن رفع بسیاری از مشکلات موجود، منافع دانشگاه هم تأمین می شود.

رئیس دانشگاه با بیان اینکه پرداخت کارانه به شیوه مبتنی بر عملکرد به نفع پزشکان و کادر پرستاری خواهد بود، گفت: منظور از پرداخت مبتنی بر عملکرد، ایجاد ارتباط بین دریافتی غیرمستمر کارکنان که جایگزین اضافه‌کار و کارانه به روش قبل می‌باشد، با درآمدهاي‌ بخش محل فعالیت آنان در قالب یک تفاهم‌نامه است که در این روش، محاسبات در دو سطح صورت می‌گیرد؛ در سطح اول، براساس عملکرد هر بخش، درآمد قابل توزیع به کارکنان غیرپزشک شاغل در آن بخش محاسبه می‌گردد و در سطح دوم، براساس عملکرد هر یک از کارکنان و امتیازات مکتسبه، سهم هر فرد تعیین می‌گردد.
 
وی در پایان افزود: با توجه به لزوم اجرایی شدن پرداخت مبتنی بر عملکرد لازم است زیرساخت ها و ظرفیتهای ضروری جهت اجرایی شدن این برنامه تامین شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد