دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۳۴۱۹
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۵
تقدیر وزیر بهداشت از دکتر ایدنی جهت بسترسازی شایسته انجام مرحله دانشگاهی هفتمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی کشور

دکتر سید حسن هاشمی وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی کشور به پاس زحمات، پشتیبانی و بسترسازی شایسته دکتر اسماعیل ایدنی رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از دانشجویان دانشگاه که موفق به دریافت رتبه دوم در هفتمین جشنواره فرهنگی دانشگاههای علوم پزشکی کشور شدند˛لوح سپاسی به وی اهداء نمود.

در متن تقدیرنامه ای که از سوی دکتر هاشمی وزیر بهداشت به دکتر اسماعیل ایدنی رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اهداء شد،آمده است.
 
 
برادر ارجمند جناب آقای دکتر اسماعیل ایدنی
رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اهواز

با اتکال به فضل الهی، هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانشگاههای علوم پزشکی کشور، سیمایی پیشرو و پرنشاط را در کارنامه ماندگار فرهنگی هنری وزارت بهداشت به یادگار گذاشت و با بهرگیری از ظرفیت هایی گسترده و نهفته در ذات فرهنگ و هنربرای انتقال معارف بالای اسلامی ایرانی و مفاهیم سلامت مورد استقبال بی نظیر دانشجویان اهل فرهنگ وهنر برای خلق آثار بدیع، جذاب و فاخر هنری قرار گرفت. به بار نشستن این مهم مرهون تلاش جمعی ودغدغه شایسته مدیران، کارشناسان و دانشجویان دخیل در این جشنواره می‌باشد که قطعا مدیریت مدبرانه وحمایت مجدانه حضرتعالی موجبات این توفیق را ساخته است.

بدین وسیله ضمن قدردانی از مدیریت شایسته حضرتعالی در بسترسازی شایسته انجام مرحله دانشگاهی این جشنواره و تبریک کسب رتبه دوم هفتمین جشنواره فرهنگی آرزومند استمرار و پیشرفت فعالیتهای فرهنگی هنری آن دانشگاه معظم بوده ومزید توفیقات روزافزونشان ازدرگاه حضرت احدیت مسئلت می نماید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد