دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۳۴۲۹
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۵
به گزارش بدر پرس ، بدنبال اخراج دو تن از نیروهای ناکارآمد در شهرداری اهواز که با شجاعت بی نظیر سید خلف موسوی شهردار اهواز صورت گرفت بنظر می رسد ایشان باید با اتکا به نیروهایی که بتازگی در معاونت خدمات شهری و سازمان زیباسازی مستقر کرده دو سال گذشته را جبران نماید.
در حال حاضر در سازمان زیباسازی با مدیریت خلیل الهایی که از نیروهای با تجربه و خاک خورده شهرداری است پویایی خاصی ایجاد شده است و ایشان با تمام توان در صدد رفع بسیاری از معضلات پیش آمده در اثر مدیریت ضعیف دو سال گذشته بر آمده است.

اما آنچه مهم است حمایت مالی و معنوی شهردار اهواز از این مدیر پر تلاش می تواند نیات خدمتگزاری سید خلف موسوی به مردم اهواز را ثابت کند تا در زمانی کوتاه شاهد تحولات اساسی در زیباسازی شهر اهواز گردیم.

از طرف دیگر معاونت جدید خدمات شهری را علیرضا حلاج بر عهده گرفته ایشان نیز از نیروهای کارآزموده و با سابقه شهرداری اهواز است که همواره نقش مهمی در این نهاد داشته است.

بنظر می رسد سید خلف موسوی شهردار اهواز با حمایت و اختیارات مناسب به حلاج بتواند سال 95 را بنام خود نامگذاری کند و به این معنا که سید خلف می تواند با تقویت این دو مدیر، سال 95 را به سال تحول اساسی در شهر اهواز تبدیل نماید تا مردم صبور ، کم توقع و نجیب اهواز شاهد اثرات مدیریت جهادی شهردار اهواز باشند.
به امید آنروز و انعکاس این پیشرفت ها...

* کامبیز بهادری

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد