دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۳۵۰۵
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۱
فوری:
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر برکنار شد.
به گزارش بدر پرس، شنیده ها حاکی از برکناری علی یزدانی مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر و جانشینی عبدالرضا زرگر به جای ایشان می باشد.
عبدالرضا زرگر سرپرست امور مهندسی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بوده که با حفظ سمت بر اساس حکم خانم شاهدایی معاون وزیر نفت و سازمان صنایع پتروشیمی کشور به سرپرستی این سازمان منصوب شد.
مدیرعاملی یزدانی شش ماه قبل به مدت دو سال دیگر از طرف تصویب مجمع عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر تمدید شده بود.

یزدانی قبل از انتخابات قرار مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری بدر پرس را که از چندین هفته قبل جهت بررسی عملکرد منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر در پساتحریم هماهنگ شده بود را به بهانه نزدیکی به ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری خبر لغو کرد.

این در حالی بود که از طرف دفتر مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی تا روز قبل از آن با تماس تلفنی وقت ملاقات مشخص شده بود که با شیوه جدید سرکار گذاشتن خبرنگار به بهانه انتخابات تن به مصاحبه نداد.

به هر حال عدم پاسخگویی مدیریت سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی های ماهشهر به عنوان مادر صنایع پتروشیمی در این منطقه نوعی بی احترامی به اصحاب رسانه تلقی شد و امروز شاهد آن هستیم که بی کفایتی و سوء مدیریت برخی مدیران عالی رتبه چگونه باعث عزلشان از منصب قدرت می گردد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد