دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۳۵۱۴
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۰

بخشی در درون حاکمیت نظام جمهوی اسلامی وجود دارند که اعتقادی به فرمایشات امام خمینی (ره) ندارند، البته چون خودشان را عاقل تر از امام می دانستند و می دانند و چون خود را زیرک تر و هشیار تر از ولی فقیه می دانند، ناخواسته می خواهند ملت را به دست گرگ یعنی آمریکا بدهند.

به گزارش بدر پرس، حجت الاسلام میراحمدرضا حاجتی امام جمعه موقت اهواز در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به لزوم هشیاری مردم، گفت: این ادبیات که می گویند همه چیز گل و بلبل است و سخت نگیرید، ادبیات رهبر انقلاب نیست.

وی افزود: امروز به صراحت می گویم تا روزی آیندگان ما را سرزنش نکنند، بخشی در درون حاکمیت نظام جمهوی اسلامی وجود دارند که اعتقادی به فرمایشات امام خمینی (ره) ندارند، البته چون خودشان را عاقل تر از امام می دانستند و می دانند و چون خود را زیرک تر و هشیار تر از ولی فقیه می دانند، ناخواسته می خواهند ملت را به دست گرگ یعنی آمریکا بدهند.

امام جمعه موقت اهواز عنوان کرد: بعضی ها ادبیات و گفتمان انقلاب را قبول ندارند لذا باید هشیار بود.

حجت الاسلام حاجتی خاطرنشان کرد: این انقلاب جهان را تحت تاثیر قرار داده است، شیعه را سرافراز کرده، از شمال آفریقا و تنگه باب المندب تا عراق و شرق دریای مدیترانه این صدای جمهوری اسلامی ایران است که شنیده می شود.

وی گفت: بعضی ها دشمن را بزرگ سازی می کنند در حالی که به اوباما خبر می دهند که یازده تفنگدار آمریکایی با دست های روی سر اسیر سربازان ایرانی شدند، سربازانی همواره بر زبان شان یک شعار نیش نیست و آن هیهات من الذله است.

حاجتی در ادامه با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در دیدار با اعضای مجلس خبرگان عنوان کرد: باید رفاقت ها و رودربایستی ها در فتنه کنار بگذاریم.

امام جمعه موقت اهواز افزود: مقام معظم رهبری در این دیدار فرمودند نبودن آیت الله مصباح و یزدی، موجب خسارت برای مجلس خبرگان است.

وی خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب فرمودند: در سال ۸۸ برخی که رأی نیاوردند، نظام را متهم کردند و رفتاری نانجیبانه داشتند.

حجت الاسلام حاجتی عنوان کرد: حضرت آقا اینگونه این افراد را افشا می کند آن موقع یکی از مسئولان نظام اسلامی فلان جا می رود و اسم این افراد را با تجلیل می آورد.

امام جمعه موقت اهواز گفت: رهبر انقلاب در این دیدار نسبت به پروژه نفوذ دشمن هشدار دادند و فرمودند: وقتی ما می گوییم مخالف ارتباط با استکبار هستیم، اعتراض می کنند در حالی که ما مخالف ارتباط با اروپا نیستیم بلکه مخالف ارتباط با آمریکا و اسرائیل هستیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد