دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۳۵۷۷
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۹
مدیر گروه فرهنگی سردار آسماری:
ششمین همایش فرهنگی سالانه قوم لر در شهر گلگیر و در دامان کوه آسماری به میزبانی ایل بختیاری برگزار شد. این همایش فرهنگی با حضور بزرگان و طوایف مختلف قوم لر و ایل بختیاری و هنرمندان لر و بختیاری و استقبال میهمانان نوروزی همراه بود


 ششمین همایش فرهنگی سالانه قوم لر در شهر گلگیر و در دامان کوه آسماری به میزبانی ایل بختیاری برگزار شد. این همایش فرهنگی با حضور بزرگان و طوایف مختلف قوم لر و ایل بختیاری و هنرمندان لر و بختیاری  و  استقبال میهمانان نوروزی همراه بود


به گزارش بدر پرس، علیرضا احمدپور مدیر جشنواره  فرهنگی سردار آسماری  عنوان کرد : در برنامه فوق هنرمندان و چهره های فرهنگی حضور داشتند و از  چند چهره فرهنگی و هنری تجلیل شد.
 
وی افزود: برنامه فوق علیرغم اینکه با استقبال چهره های سیاسی مواجه شد اما ما تریبون رو فقط به اهالی فرهنگ اختصاص دادیم،و از هیچ چهره سیاسی نام برده نشد.
وی در ادامه اظهار داشت: همایون یوسفی در برنامه فوق حضور داشت اما به این عزیز هم باتوجه به امانتداری،فرهنگ اشاره ای نشد.

وی تصریح کرد:علیرغم اینکه تعدادی میگفتند در برنامه فوق ما میخواهیم برای عسگر ظاهری تبلیغ کنیم اما ایشان نه حضور داشتند و نه ما اجازه دادیم از تریبون استفاده سیاسی و ابزاری شود.

احمدپور ادامه داد: ده ها چهره سیاسی معروف در برنامه فوق حضور داشتند که برای اینکه نامی از قلم نیفتد،ما اشاره ای به نام ها نمی کنیم

در این برنامه بین هشتادو پنج تا نودونه هزارنفر در حضور داشتند و از آداب و سنت های بختیاری پرده برداری شد.
احمدپور در پایان گفت دوست داشتیم در این برنامه از شعرخوانی دکتر سعید  آژده نیز استفاده کنیم که ایشان علیرغم اینکه از قبل گفته بودند می آیند اما حضور پیدا نکردند.

عضوشورای دوم شهر مسجدسليمان در پایان قلمداد کردند که امیدواریم در سال آینده  برنامه باشکوه تری داشته باشیم و هرسال از سال دیگر بهتر باشد ما دست تمام اهالی فرهنگ و هنر را برای دوستی و همکاری می فشاریم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد