دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۳۸۲۵
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۳
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیکا برگزار می کند:
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیکا آرمان موری احمدی از برگزاری و جشنواره های فرهنگی هنری نوروزی در مناطق بختیاری نشین با همکاری فعالان فرهنگی و مطبوعاتی در شهرهای مسجدسلیمان، لالی و اندیکا خبر داد.


به گزارش بدر پرس، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیکا در گفتگو با خبرنگار بدر پرس- بهرامی از برگزاری و جشنواره های فرهنگی هنری نوروزی در مناطق بختیاری نشین با همکاری فعالان فرهنگی و مطبوعاتی در شهرهای مسجدسلیمان، لالی و اندیکا خبر داد. 

محورهای فراخوان مقاله آسیب شناسی آیین های سور و سوگ و جشنواره های فرهنگی هنری نوروزی در مناطق بختیاری نشین به شرح ذیل می باشد:

الف-کاروان های شادی و سوگ و تاثیرات آن ها بر جامعه از نقطه نظر روانشناختی و جامعه شناختی

ب- اثربخشی جشنواره های نوروزی بر رشد و توسعه فرهنگی

ج- آسیب های رفتاری رایج در مراسمات و جشنواره ها نظیر تیراندازی در این گونه مراسم ها

د- خروجی جشنواره های نوروزی در حوزه فرهنگ

آرمان موری احمدی در ادامه از علاقمندان به شرکت در این سمینار درخواست نمود آثار خود را در زمینه محورهای مورد اشاره در قالب مقالات پژوهشی به صورت خلاصه و چکیده مقاله در سه صفحه و اصل مقالات حداکثر در دوازده صفحه به نشانی دبیرخانه این سمینار یا ایمیل آدرسarmansetin@gmail.com ارسال نمایند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیکا تصریح کرد:مقالات پس از بررسی توسط هیئت داوران جهت شرکت در سمینار معرفی می گردند. همچنین به مقالات برگزیده در هر محور هدایای ارزنده ای اهداء می گردد.

 مهلت ارسال آثار تا ۹۵/۲/۱۵ و بررسی مقالات تا ۹۵/۲/۲۰ تنجام خواهد شد.

وی افزود: این سمینار در ۹۵/۳/۱ برگزار می گردد.
نشانی دبیرخانه سمینار، اندیکا-  اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان اندیکا می باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد