دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۳۸۹۵
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۵
شهردار اهواز گفت:
شهردار اهواز گفت: اگر به اهواز به خوبی رسیدگی شود نتایجش به همه نقاط استان منعکس می شود یعنی پیشرفت و توسعه اهواز سبب توسعه و پیشرفت تمام شهرهای خوزستان می گردد.

به گزارش بدر پرس، شهردار اهواز گفت: مسولان شهری باید تلاش کنند تا پروژه های ماندگاری را انجام دهند.
وی افزود: شهرداری اهواز با توجه به رکود موجود در سال گذشته با انگشت نهادن بر روی پروژه های مهم شهری، استان خوزستان منجر به رونق در حوزه های کسب و کار، رفاه اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی گردید.
سید خلف موسوی عنوان کرد: اقداماتی که شهرداری اهواز به عنوان مرکز استان و 8دکلان شهر کشور  انجام می دهد تمام استان خوزستان را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر به اهواز به خوبی رسیدگی شود نتایجش به همه نقاط استان منعکس می شود یعنی پیشرفت و توسعه اهواز سبب توسعه و پیشرفت تمام شهرهای خوزستان می گردد.

شهردار اهواز تصریح کرد: به دلیل 8 سال جنگ تحمیلی و نیز عدم وجود منابع مالی پایدار در طول سال های گذشته در شهر اهواز باعث شد که نسبت به سایر کلان شهرهای کشور توسعه یافتگی و پیشرفت شهری در آن دیدتر اتفاق بیفتد.

وی افزود: در دوره ای که  مدیریت شهرداری را تحویل گرفتم با وجود محرومیت از منابع مالی دولتی تا اندازه ای که ادارات شهرداری توان پرداخت مطالبات کارمندان خود را نداشتند و نیز سیر کاهشی درآمدهای مالیاتی سبب شد تا علی رغم تمامی این مشکلات فعالیت ها و پروژه های شاخص شهری در اهواز صورت گیرد.

وی به مهمترین پروژه های شاخص شهر اهواز از جمله پل شهید دقایقی، زیرگذر شریعتی و خلیج فارس، تقاطع غیر همسطح جوادالائمه، تکمیل و بازسازی ساختمان شهرداری 2 و 8 و فرهنگسراها، احداث پارک ربیع و دولت، ساحل سازی کارون که یکی از پروژه های شاخص شهر اهواز در حوزه احداث تفرجگاه های عمومی است اشاره نمود. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد