دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۳۹۲۸
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۶
ابراهیم اصغرزاده:
نماینده دوره سوم مجلس شورای اسلامی گفت:نتیجه انتخابات مجلس محصول اعتراض مردم به عملکرد مجلس گذشته بود.
نماینده دوره سوم مجلس شورای اسلامی گفت:نتیجه انتخابات مجلس محصول اعتراض مردم به عملکرد مجلس گذشته و از آن مهم تر بازتاب نارضایتی مردم از دولت احمدی نژاد و نزدیکان وی بود.
به گزارش بدر پرس،ابراهیم اصغرزاده به انتخاب گفت: با توجه به آراء مردم در  انتخابات مجلس، انتظار می رود مجلس آینده بر مدار اعتدال و عقلانیت پیش رود و تصمیم گیری ها و مصوباتش بر اساس عقلانیت باشد نه شعار و احساسات. در مجلس گذشته متاسفانه شاهد بودیم برخی تندرو ها از مدار عقلانیت خارج شده بودند.
وی با اشاره به ایجاد شکاف عمیق میان اصول‌گرایان معتدل و سنتی با  تندرو ها  گفت: یکی از نتایجی که در انتخابات مجلس مشاهده کردیم، فاصله گیری بیشتر اصول‌گرایان معتدل و سنتی از تندروها بود.  در واقع  بخش های عقلانی و معتدل اصولگرایان که به ارزش‌های دینی و انقلابی اهمیت می دهند، خط خود را از تندرو ها جدا کردند.
اصغرزاده ادامه داد: اصولگرایان سنتی و معتدل و چهره ی شاخص آنان علی لاریجانی، خیلی وقت است که راه خود را از تندرو های جدا کرده اند. در این انتخابات این شکاف عمیق به صورت روشن تر خود را نشان داد.
اصغرزاده با اشاره که به این که اعتدال جریان اصلی مجلس است گفت:  جریان اعتدالی در مجلس آینده می تواند توازن را در مجلس برقرار کند. برخی  از تندرو ها می خواهند بین اصلاح طلبان و اعدالیون تفرقه بایندازند اما تحلیل بنده این است که  با توجه به تجربه موفق  در انتخابات 92  و همین انتخابات مجلس 94 ایجاد  تفرقه در بین اصلاح‌طلبان و اعتدالیون نتیجه نخواهد داشت.
وی اضافه کرد: اطلاح طلبان و اعتدالیون در جریان انتخابات به هم نزدیک شدند و در مجلس آینده نیز این نزدیکی ادامه می یابد. در آینده نیز عملکرد دولت روحانی می تواند به اصلاح‌طلبان  و معتدل ها کمک کند که  بدنه ی اجتماعی را بیشتر به خود نزدیک کنند.
 این فعال سیاسی با اشاره به همراهی مجلس آینده با دولت برای رفع مشکلات گفت: میان اصلاح طلبان و اعتدالیون باید همکاری وجود داشته باشد. چون در حال حاضر دولت روحانی از طرف تندرو ها تحت فشار است و باید از او جلوی تندروها دفاع کرد. البته در این بین خود دولت روحانی هم باید فعالانه تر و بهتر کار کند.  
وی با اشاره به مشکلات معیشتی  مردم در  حوزه اقتصادی  بر ضرورت توجه بیشتر دولت  در این زمینه تاکید کرد و گفت: توجه دولت به برجام و رابطه مثبت با جهان امر ضروری است اما دولت در حوزه خارجی غرق شده است . به نظر من باید به مسائل داخلی هم توجه بیشتری بکند
اصغر زاده با اشاره به سیاست خارجی دولت روحانی، خروج از انزوا و انفعال را لازم دانست و گفت: دولت می تواند با حفظ عزت و احترام و در نظر گرفتن  منافع ملی و استراتژی امنیت ملی رابطه و گفتگوی متقابل با تمام کشور ها را به منظور  ارتقاء منزلت و تامین منافع کشور در سطح منطقه و جهان در نظر بگیرد.
وی افزود: به هر صورت تاکنون تیم دیپلماسی دولت یازدهم توانسته است  رابطه ایران با دنیا را بهتر بکند. دولت روحانی و تیم دیپلماسی آن تاکنون در این زمینه خوب عمل کرده است اما برخی از تندرو ها می خواهند به دستاورد های برجام ضربه زده و به آن اسیب وارد کنند و علیه دولت به بهانه های مختلف کارشکنی و تبلیغات منفی می کنند تا در نهایت مردم را از دولت نا امید کنند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد