17 مرداد روز خبرنگار بر تلاش گران عرصه خبر و رسانه گرامی باد . همزمان با روز خبرنگار بدر پرس پنجساله شد .
      
کد خبر: ۱۳۹۳۱
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۷
یک روز پس از پایان طرح بسیج سلامت نوروزی، نشست تحلیل عملکرد بسیج سلامت نوروزی غرب اهواز ، با حضور کلیه کارشناسان بهداشت محیط در دفتر مدیریت برگزار شد.
یک روز پس از پایان طرح بسیج سلامت نوروزی، نشست تحلیل عملکرد بسیج سلامت نوروزی غرب اهواز ، با حضور کلیه کارشناسان بهداشت محیط در دفتر مدیریت برگزار شد. مهندس شریفی ضمن تقدیر از تلاش شبانه روزی ، خستگی ناپذیر و ایثار گونه کارشناسان بهداشت محیط گفت: سلامت محیط، تابلوی بهداشت در هر شهری ست و خوشبختانه با ممارست و پیگیری های انجام شده، دستاوردهای بسیج سلامت نوروزی امسال، در تامین سلامت شهروندان و میهمانان از نظر کمیت و کیفیت، بیش از گذشته بود. در پایان جلسه نیز با اهدای لوح سپاس از کلیه کارشناسان بهداشت محیط تقدیر کرد.

متن لوح سپاس بدین شرح است:

بسم اله الرحمن الرحیم

بَرَكَةُ الْعُمْرِ فى حُسْنِ العَمَلِ.

بركت عمر در خوب انجام دادنِ كارهاست (حضرت علی (ع))

همکار ارجمند جناب آقای / سرکار خانم .......

بی تردید سلامت جامعه ی  امروز و شادابی و بهروزی نسل فردا، وامدار اخلاص و ایثار خدمتگزاران وارسته ای ست که آگاهانه در تحقق اهداف متعالی نظام سلامت، می اندیشند و می کوشند.

بر خویش فرض می دانم به پاس تلاش سازنده ی جنابعالی در اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی سال 1395 و تامین سلامت شهروندان و میهمانان، با «اقدام و عمل» شایسته به پشتوانه ی همدلی و همزبانی ، قدر دانی نمایم.

در پناه پروردگار، سلامت، عافیت و برکت عمر و اندیشه و توان ، نثار  جنابعالی  و همه خدمتگزاران صادق ایران اسلامی باد!


مهرداد شریفی

رییس مرکز بهداشت غرب اهواز

  


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد