دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۳۹۳۲
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از ارسال 89 مقاله به دبیرخانه همایش ملی بررسی راه کارهای توسعه و افزایش بهره وری در تعاونی های استان- که در اهواز برگزار می شود- خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، هوشمند صفائی در این باره اظهار کرد:‌ همایش ملی بررسی راه کارهای توسعه و افزایش بهره وری در تعاونی های خوزستان هشتم اردی بهشت ماه سال جاری برگزار می شود.
او محورهای برگزاری این همایش را ‌راه کارهای ارتقای بهره وری در تعاونی های استان- تعاون و اقتصاد مقاومتی - تعاونی های مرزی و تاثیر آن ها در اقتصاد و فرهنگ- توانمند سازی مدیریت تعاونی و بهره وری- نقش تعاونی در مشارکت بانوان- تعاونی،کارآفرینی، اشتغال- توسعه و راه کارهای ارتباط بخش تعاونی با دانشگاه و راه کارهای افزایش صادرات در تعاونی ها اعلام کرد و گفت: در روزهای باقی مانده تا زمان برگزاری همایش، تعداد 89 مقاله رسیده به دبیرخانه جشنواره ، از سوی کمیته علمی جشنواره مراحل داوری را می گذرانند.
گفتنی است: همایش در دو نوبت صبح و عصر در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی اهواز ( تالار مهتاب) برگزار می شود.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان    
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد