دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۳۹۶۱
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۰
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب:
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: میزان تزریق گاز روزانه به میدان نفتی آغاجاری در هفته دوم فروردین ماه به ٥٤ میلیون مترمکعب رسید و رکورد تزریق گاز در این میدان شکسته شد.
به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، بیژن عالیپور از افزایش میزان تزریق گاز به میدان نفتی آغاجاری خبر داد و گفت: در هفته دوم فروردين، تزریق گاز به این میدان در یک روز به ٥٤ میلیون مترمکعب رسید.

وی با اشاره به تحقق کامل برنامه ابلاغي در خصوص تولید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در سال گذشته اظهار کرد: برنامه تولید نفتا و مایعات گازی این شرکت نیز بیش از ٩٦ درصد محقق شد.   

عالیپور در تشریح عملکرد شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در سال ٩٤ عنوان کرد: سال گذشته تعداد ۹ هزار و ۳۳۶ عملیات مهندسی و درون چاهی و یک هزار و ۹۰۵ عملیات تعمیرات اساسی تجهیزات فرآورشی اجرا شد. همچنین تعمیرات اساسی ماشین های دوار ۱۵۵  و بیش از چهار هزار و ۶۳۰ عملیات در حوزه تعمیر اساسی شيرآلات فرآيندي و ايمني انجام شد.

وی بر ضرورت راه اندازی پروژه های مرتبط با تولید و افزایش کیفیت نفت خام تولیدی در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب تاکید و تصریح کرد: راه اندازی واحدهای نمکزدایی رگ سفید یک و گچساران٣ در اولویت کاری این شرکت قرار دارد.

شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با تولید روزانه بیش از دو میلیون و ٧٥٠ هزار بشکه نفت خام، بزرگترین تولید کننده نفت خام کشور است و بر اساس برنامه های ابلاغي، تولید نفت خام در این شرکت تا پایان خردادماه امسال، به حدود سه میلیون بشکه در روز افزایش خواهد یافت.

آخرین رکوردگیریهای تولید نفت خام در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نشان داد این شرکت توان لازم را برای بازگشت به تولید عادی دارد و به همین دلیل، فعالیت های لازم را برای افزایش تولید در دستور کار قرار داده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد