دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۳۹۷۱
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۲
محمود احمدی‌نژاد:
محمود احمدی نژاد به ردصلاحیت احتمالی خود واکنش نشان داد.
درحالی که پیشتر از وعده 250 هزارتومانی احمدی نژاد برای انتخابات 96 خبر داده بود، برخی منابع از احتمال ردصلاحیت او خبر دادند و احمدی نژاد، نسبت به آن واکنش نشان داد و گفت شورای نگهبان دلیلی برای ردصلاحیت من ندارد.
به گزارش بدرپرس و به نقل از پایش؛ احمدی‌نژاد انتشار این گمانه زنی ها را خبرسازی و عملیات روانی مخالفان برای ناامید کردن طرفدارانش عنوان کرده و گفته است: واقعا چه دلیلی دارد که شورای نگهبان بنده را رد کند؟
پیش ازاین همین منبع، به نقل برخی منابع نزدیک به شورای نگهبان ازاحتمال رد صلاحیت احمدی نژاد در هر انتخابات پیش رو خبر داده بود.
احمدی نژاد اخیرا در دیدار برخی هوادارانش با وی که خواستار نامزدی او در انتخابات آینده شده اند از دادن پاسخ مثبت خودداری کرده اما با اشاره به اخبار مربوط به احتمال نامزدی اش در انتخابات گفته است: نمی دانم چرا عده ای اینقدر ترسیده اند؟
وی گفته است که نه تنها اصلاح طلبان و طرفداران دولت، که برخی اصولگرایان نیز از احتمال کاندیداتوری او به هراس افتاده اند.
رئیس جمهور سابق در واکنش به دعوت طرفدارانش برای نامزدی در انتخابات گفت: همین که شما امروز از من می خواهید در انتخابات نامزد شوم و از شنیدن خبر احتمال نامزدی ما خوشحال شده اید نشان می دهد که اینها [دولت روحانی] گند زده اند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد