دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۴۰۵۰
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۰
به منظور بهبود و روان سازی ترافیک ،تسهیل در رفت و آمد ،ایجاد انضباط ترافیکی ،تشخیص سهم عبور و ایمن سازی گذرگاههای عابر پیاده خط کشی محوری  خیابانها و بلوارهای منطقه رنگ آمیزی شد .

به گزارش روابط عمومی احسان علاسوند معاون حمل و نقل و ترافیک با بیان اینکه امروزه مشکلات ترافیکی در بین شهرهای شلوغ به ویژه کلانشهرها، نمود فراوانی پیدا کرده و باعث نارضایتی شهروندان و بروز برخی ناهنجاری‌ها همانند آلودگی هوا، اتلاف زمان و انرژی شده است گفت : ارتقاء فرهنگ ترافیکی از سرمایه‌های مهم و ارزشمند اجتماعی است که فرهنگ‌سازی و اجرای آن نه برای یک قشر خاص بلکه برای همه شهروندان ضروری می‌باشد. عدم توجه به قوانین ترافیکی ممکن است این سرمایه را از بین برده و هزینه‌های بسیاری را به جامعه و افراد تحمیل کند.وی افزود :به منظور بهبود و روان سازی ترافیک ،تسهیل در رفت و آمد ،ایجاد انضباط ترافیکی ،تشخیص سهم عبور و ایمن سازی گذرگاههای عابر پیاده خط کشی محوری خیابانها و بلوارهای منطقه رنگ آمیزی شد . 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد