دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۴۰۷۵
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۶
شهرآورد خوزستان در لیگ برتر بسکتبال باشگاههای کشور
شهرآورد خوزستان بار دیگر در مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگاههای کشور برگزار می شود.
شهرآورد خوزستان بار دیگر در مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگاههای  کشور برگزار می شود.
به گزارش بدر پرس،فینال تمام جنوبی لیگ برتربسکتبال باشگاههای کشور از فردا با نبرد پتروشیمی بندرامام وپالایش وپخش آبادان آغاز می‌شود و بسکتبال دوستان خوزستان شاهد نبرد ستاره‌های خود خواهند بود.
پتروشیمی مدعی اصلی قهرمانی این فصل با هدایت مهران‌ شاهین‌طبع راه ساده‌ای تا فینال طی کرده و در دو بازی نخست این مرحله میزبان است.
ماهشهری‌ها یکشنبه و دوشنبه پذیرای شاگردان ثامری مربی جوان این فصل هستند؛ مربی که توانست با تفکر خود و قدرت ستاره‌هایش راه دشوار رسیدن به فینال را طی کند.
فینال خوزستانی لیگ برتر بسکتبال پایانی بود بر حضور 15 ساله نماینده بسکتبال پایتخت در دیدار نهایی و حالا در این رقابت یک طرف بازیکنانی همچون سعید داورپناه،‌ بهنام یخچالی، آرمان زنگنه و حامد حدادی قرار دارند و در طرف دیگر مهره‌هایی چون محمد جمشیدی، محمد حسن‌زاده و آرن داوودی.
شاید روی کاغذ پتروشیمی از نظر بازیکن خیلی قدرتمند باشد اما عملکردی که تیم پالایش وپخش آبادان برابر شیمیدر به نمایش گذاشت نشان داد این تیم به هیچ وجه دست و پا بسته نیست و در فینال کوتاه نخواهد آمد.
شاهین‌طبع با اینکه در پلی‌آف و نیمه‌نهایی کار ساده‌ای داشت اما به نظر می‌آید برابر تیم با انگیزه نفت کارش دشوار خواهد بود اما نتیجه هرچه باشد می‌توان گفت مردم خوزستان از آن راضی خواهند بود.
این هفتمین بار است که پتروشیمی بندرامام به فینال لیگ برتر رسیده و به دنبال سومین قهرمانی‌اش است.
شاهین‌طبع آخرین باری که هدایت پتروشیمی را بر عهده داشت این تیم را به فینال رساند، اما نایب قهرمان شد.پتروشمی هر بار به فینال آمده حریف نماینده تهران بوده و این بار حریفی از استان خودش را پیش‌رو دارد.
در طرف دیگر پالایش وپخش آبادان دومین حضورش در سطح اول بسکتبال باشگاهی کشور را تجربه می‌کند و برای نخستین بار است که به فینال رسیده و البته حریف قدرتمندی دارد.
رقابت‌های فینال به صورت چهار برد از هفت مسابقه برگزار می‌شود.
سرمربی تیم پتروشیمی بندر امام با اشاره به اینکه دون شک این فینال جذابیت بسیار بالایی خواهد داشت،گفت:نگاه ما این بود که هر تیمی که حقش است و شایسته بازی کرده به فینال برسد.
مهران شاهین‌طبع با تمجید از عملکرد تیم پالایش وپخش آبادان به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درماهشهر گفت:ما هم می‌دانیم همه برای رسیدن به دیدار نهایی تلاش کرده‌اند و به همین علت منتظر بودیم تا تیمی که حقش است به فینال برسد.
وی با بیان اینکه تیم پالایش وپخش آبادان دراین فصل نمایش خوبی داشته است،گفت:بازی مقابل این تیم بسیار سختی است و به خوبی می‌دانیم کارمان دشوار خواهد بود،
سرمربی تیم پتروشیمی بندرامام با اشاره به اینکه حریف ما اکنون مملو از انگیزه است،گفت:بدون شک سعی می‌کند به خوبی خودش را در دیدار نهایی نشان دهد.
شاهین طبع افزود:بدون شک در بازی اول شرایط دشوار خواهد بود اما می‌دانم بازیکنانم از پس آن برخواهند آمد.
وی با اشاره به اینکه بسکتبال و فوتبال در خوزستان هواداران زیادی دارند،اظهارداشت:اکنون هم فینال کاملاً جنوبی است و بدون تردید همه از نتیجه آن خوشحال خواهند بود و به همین علت می‌دانم رقابت دو تیم در کمال رفاقت برگزار می‌شود.
سرمربی تیم پالایش وپخش آبادان نیز در مورد فینال تمام خوزستانی لیگ امسال گفت: این یک رویا بود که دو تیم خوزستانی به فینال لیگ برتر صعود کنند  و خوشبختانه توانستیم در سال دوم به فینال برسیم.
حماد ثامری با اشاره به اینکه امسال هدفمان حضور در جمع چهار تیم بود به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درماهشهرگفت: خوشحالم که به قولی که به مسئولان داده بودیم عمل کردیم و حتی فراتر هم پیش رفتیم.
وی با اشاره به اینکه پتروشیمی بندرامام یکی از تیمهای قدمی بسکتبال کشورمان است،گفت:بازی مقابل این تیم که تجربه بسیار بالای درلیگ دارد،سخت خواهد بود.
تا این فصل از لیگ برتر بسکتبال مهرام با هفت قهرمانی پرافتخارترین باشگاه است و پس از آن ذوب‌آهن و صبا باتری قرار دارند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد