دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۴۱۲۷
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۴
برای ساماندهی توانایی ها و استعدادهایی که بین مردم و به خصوص بانوان در جامعه وجود دارد، کار چندانی انجام نشده است و باید به دنبال راهکار مناسبی برای این موضوع باشیم.
همایون قنواتی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در جلسه ای با حضور مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، ضمن بیان این مطلب گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به عنوان دبیر شورای فرهنگ عمومی توجه به نقش بانوان به عنوان نیمی از جمعیت کشور در توسعه را ضروری می داند و به نظر می رسد تشکیل کمیته ای با حضور متخصصان بخش های مختلف می تواند مثمرثمر باشد.
وی افزود: سلامت کانون خانواده بسیار مهم است و ما سعی داریم با تشکیل کلاس های آموزشی در سطح شهرستان ها و استفاده از اساتید مجرب، زندگی به سبک ایرانی – اسلامی را که مدنظر مقام معظم رهبری نیز هست،آموزش دهیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در ادامه به معرفی و تجلیل از بانوان فعال اشاره کرد و گفت: باید برنامه ریزی کنیم و بانوان برجسته و نام آور در بخش های مختلف هنری، اجتماعی، کارآفرینی، اقتصادی، ورزشی و...  را به جامعه معرفی کنیم و این موضوع را به یک جریان و فرهنگ تبدیل نماییم.
سیده فرانک موسوی، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان نیز در این جلسه از احساس مسئولیت اداره کل فرهنگ و ارشاد خوزستان نسبت به جامعه بانوان، قدردانی کرد.
وی افزود: بانک اطلاعات کامل و مشخصی در مورد بانوان نداریم و متاسفانه با این که تسهیلات خوبی برای استان آمده است اما ما در بخش فرهنگ کارآفرینی دچار مشکل هستیم و باید شرایط برای آموزش بانوان فراهم شود.
در پایان نیز مقرر شد، با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری و برخی دیگر از دستگاه ها،نشست های تخصصی با حضور کارشناسان و متخصصان در حوزه های مختلف مربوط به بانوان و به خصوص کارآفرینی تشکیل شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد