دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۴۱۴۲
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۰
معاون فرماندار شادگان خبر داد:
معاون فرماندار شلدگان خبر داد: 110 ثعهد شغلی در سال گذشته در شادگان محقق شده است.


به گزارش بدر پرس، نعمت اله البوغبیش معاون فرماندار شادگان در اولین جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان در سالجاری که  باهدف بررسى مصوبات جلسه گذشته و میزان جذب تسهیلات مشاغل خانگی  درسالن اجتماعات فرماندارى تشكیل گردید، از تحقق 110درصدی تعهد اشتغال در شهرسستان شادگان خبر داد و گفت:طبق برنامه ریزی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان ،شهرستان شادگان مکلف شده بود که در سال 94 تعداد 567 فرصت شغلی ایجاد کند که با پیگیریهای بعمل آمده براساس جذب نیرو و پرداخت تسهیلات بانکی در سال 94 تعداد 623 فرصت شغلی ایجاد شده که معادل 109/9 درصد تعهد شهرستان می باشد.

معاون فرماندار شادگان یاد آور شد: فرصت های شغلی ایجاد شده در سال 94 شامل جذب نیرو و پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی و اشتغالزایی بوده که توسط ادارات جهاد کشاورزی ،بنیاد شهید ،اداره حمل و نقل پایانه ها،کمیته امداد،صندوق کارآفرینی امید ،میراث فرهنگی ،تعاون کار و رفاه اجتماعی ،صنعت و معدن و تجارت ،بهزیستی و اداره راه و شهرسازی انجام گرفته است.

نعمت الله آلبوغبیش معاون فرماندارشادگان در  ادامه جلسه برتحقق شعار سال 95 كه از سوى مقام معظم رهبری به سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل  نامگذاری شده است تاکید کرد و افزود : كلیه دستگاهها بویژه دستگاههای عضو شورای اشتغال و سر مایه گذاری شهرستان با ارائه راهکار و برنامه و کارآفرینی در بخشهاى مختلف اقتصادی وتشویق و جذب  سرمایه گذاران شعار سال را محقق کنند.

البوغبیش در ادامه به اهمیت کسب و کارهای خانگی  که یکی از راههای مهم ایجاد اشتغال است اشاره کرد وگفت:حدود 170 طرح و عنوان شغل کوچک و متوسط در بخشهای کشاورزی ،صنایع غذایی ،بهداشتی ،صنایع دستی و... وجود دارد که مستلزم اطلاع رسانی  اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی وسایر ادارات مرتبط شهرستان  می باشد و در این راستا اطلاعات مشاغل مورد نظر و نحوه جذب  و میزان تسهیلات مشاغل خانگی باید از طرق مختلف بویژه فضای مجازی در اختیار عموم گذاشته شود.

معاون فرماندار شادگان  همچنین بر ضرورت  بکارگیری نیروهای بومی در استخدام  شرکت ها و موسسات این شهرستان تاکید کرد وگفت : بدون هماهنگی با فرمانداری شادگان و اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی هیچ شرکتی یا موسسه ای  نباید نیرو بکار گیرد و از بکارگیری نیروهای غیر بومی اکیدا  خودداری کنند.

معاون فرماندار شادگان  با تاکید بر اولویت دادن به خرید محصولات داخلی شهرستان توسط ادارات و دستگاههای اجرائی ،اظهار داشت: خرید محصولات داخلی شهرستان موجب رونق اقتصادی و ایجاد فرصتهای شغلی متنوع در منطقه خواهد شد.

البوغبیش در پایان خاطر نشان کرد: اعضای محترم شورای اشتغال ضمن تلاش در جهت جذب سرمایه گذار بمنظور راه اندازی ناحیه صنعتی دارخوین و شهرک صنعتی شادگان ، اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی نیز  در جهت  راه اندازی شرکتهای وابسته به سازمان تامین اجتماعی خوزستان در شادگان را پیگیری نماید.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد