دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۴۱۹۰
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۲
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از نخستین نشست تخصصی توسعه کارآفرینی و اشتغال با حضور مدیران اشتغال و کارآفرینی و مسوولان دبیرخانه های کارگروه اشتغال کل کشور در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی خبر داد.
به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان، هوشمند صفائی هدف از برگزاری این نشست را ارایه راه کارهای توسعه کارآفرینی و اشتغال کشور و تببین نقشه راه سیاست های کلان وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی برشمرد و افزود: با توجه به موضوع و چالش موجود جامعه یعنی بیکاری و معضل واحدهای مشکل دار تولیدی نیاز به برنامه ریزی در این حوزه و استفاده از ظرفیت و توان نخبگان ضروری است. کوشش خواهیم کرد در این نشست بیش ترین بهره را برای پیشرفت و توسعه اقتصادی کشور به ویژه استان زرخیز خوزستان ببریم.

وی یکی دیگر از اهداف برگزاری این همایش را توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل دانست و گفت: متاسفانه جامعه دچار شعار زدگی شده است و برای جلب اعتماد عمومی مردم نسبت به خدمتگزاران خود باید از دادن شعارها پرهیز کنیم و همان گونه که مقام عظمای رهبری خواسته اند اقدام و عمل کنیم. امیدواریم این همایش شروع مناسبی برای تحقق منویات رهبر عزیز انقلاب باشد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در پایان زمان و مکان برپایی نشست تخصصی توسعه کارآفرینی و اشتغال را در روزهای سه شنبه 31 فروردین و چهارشنبه یکم اردی بهشت ماه جاری در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی شهرستان ماهشهر اعلام کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد