دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۴۲۰۰
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۷
رئیس کل دادگستری خوزستان تأکید کرد:
رئیس کل دادگستری استان خوزستان بر عزم جدی دستگاه قضایی در مقابله با وارد کنندگان اسلحه و مهمات غیرمجاز به کشور تأکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری بدرپرس، دکتر فرهاد افشارنیا در نشست مشترک فرماندهان نیروی انتظامی استان خوزستان با مدیران قضایی استان، اظهار داشت: این دادگستری آمادگی دارد تا در راستای مقابله با ورود اسلحه و مهمات غیرمجاز و برخورد قطع با قاچاقچیان و توزیع کنندگان آن‌ها، گام‌های تازه‌ای از جمله تشکیل شعب ویژه و اختصاصی در این خصوص بردارد.

دکتر افشارنیا اظهار امیدواری کرد: هرکدام از این جلسات به اتخاذ تصمیمات اصلح برای عموم مردم استان خوزستان بینجامد.

وی گفت: در این خصوص باید کارگروهی از مجربین هر دو دستگاه تشکیل و راهکارهای اصولی و متقن را پیگیری نمایند.

دکتر افشارنیا به تشکیل کمیته‌های دیگری از جمله کمیته پیگیری پرونده‌های خاص در استان اشاره کرد و گفت: برای جلوگیری از افزایش نرخ وقوع سرقت و مبارزه با سارقان، علاوه بر فعالیت‌هایی که هم‌اکنون صورت می‌گیرد، باید کمیته‌ای نیز تشکیل گردد تا تصمیمات کلان در این کمیته اتخاذ شود.

وی از عملکرد فرماندهان نیروی انتظامی استان خوزستان در سال 1394 و تعطیلات نوروز سال جاری و همچنین در برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، تقدیر کرد و گفت: برگزاری این نشست‌های مشترک می‌تواند فرصت مناسبی برای ایجاد انس و الفت و همدلی میان دستگاه قضایی و انتظامی باشد.

در ادامه این دیدار فرمانده انتظامی استان خوزستان نیز طی سخنانی از مجموعه ریاست، مدیران و قضات دادگستری استان برای اقدامات و تدابیر صورت گرفته در کاهش شش درصدی وقوع سرقت و رسیدگی به پرونده‌های مهم جنایی در سال گذشته قدردانی کرد.
سردار اسحاقی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص کاهش وقوع تصادفات منجر به فوت در حوزه درون شهری و برون شهری استان، اظهار داشت: استان خوزستان در چهار سال گذشته به صوت متوالی به عنوان استان برتر در کاهش حوادث رانندگی منجر به فوت معرفی شده است.
وی تصریح کرد: آمار حوادث رانندگی استان خوزستان در سال 1394 نسبت به سال قبل از آن، در بخش تصادفات برون شهری 60 درصد و در تصادفات درون شهری 30 درصد کاهش نشان می‌دهد.
سردار اسحاقی افزود: باعث افتخار است که این همه تعامل میان دو مجموعه انتظامی و قضایی استان خوزستان برقرار است و افتخاراتی که از سوی دستگاه انتظامی استان کسب می‌شود، مرهون تعامل سازنده با دستگاه قضایی و حمایت‌هایی است که از سوی رئیس کل محترم دادگستری استان صورت می‌گیرد.
در پایان این نشست فرماندهان انتظامی استان خوزستان با دریافت لوح تقدیر و هدایایی از سوی رئیس کل دادگستری استان مورد تشویق قرار گرفتند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد