دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۴۲۰۳
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۹

به گزارش بدر پرس، در این همایش حجت السلام والمسلمین زرگر دبیر ستاد مرکزی امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت :با نیروهای انتظامی و دستگیری نمیتوان در امر به معروف و نهی از منکر موفق شد بلکه باید از حضور مردم استفاده کرد.
 وی افزود :اگر قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر را بخوانید متوجه خواهید شد که تمام تلاش قانون گذار هم استفاده از نقش پررنگ مردم است.
 در این همایش رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور به بیان برخی عوامل موثر در عدم تاثیر گذاری فعالیت های ستاد های امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد وگفت برخی امر به معروف و نهی از منکر را واجب نمی دانند در حالی که همه موظف به رعایت این امر واجبند. وی همچنین برخی سیاسی کاری ها، دوری از درگیری و رودربایستی ها را از دیگر عوامل اصلی در ترویج برخی منکرات دانست .
حجت الاسلام والمسلمین تقوی افزود باید با رانتخواران، دزدان بیت المال و افراد نالایق برخورد کرد تا باعث امیدواری در مردم شود. 
همچنین آیت الله حیدری نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری از نقش مهم ستاد استان در تصویب قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر خبر داد و گفت :رهنمود های مقام معظم رهبری بالا ترین مصادیق امر به معروف و نهی از منکر است و همه مسوولان باید از آن تبعیت کنند. وی طرح 550 هکتاری مقام معظم رهبری  در خوزستان را نمونه بارز اقتصاد مقاومتی نامید.
 آیت الله حیدری همچنین از تصویب  طرح عدم برگزاری کنسرت های مختلط در ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان اهواز خبر داد.
 دکتر مقتدایی استاندار خوزستان گفت باید نیاز های نسل جدید را تشخیص داد و بر اساس آن تصمیم گرفت.
 وی افزود:باید به یک وحدت نظر برسیم و سلیقه ای عمل نکنیم.
استاندار خوزستان با اشاره به تصویب طرح جلوگیری از برگزاری کنسرت های مختلط گفت :این نشان از ناتوانی ما در کارهای فرهنگی است که نتوانسته ایم نسلی تربیت کنیم که نگاه نا پاک به نا محرم نکنند واینکار شکلی از زندان و محاکمه است که یک جمعیت کم بر حقوق مردم حاکم شده است.
وی گفت: باید از کارهای فرعی که حساسیت ها را زیاد میکند جلوگیری و کارهای اساسی فرهنگی را سرلوحه کارها کرد.
  در این همایش سردار شاهوار دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خوزستان گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته در این ستاد ارائه کرد وافزود : ستاد خوزستان در کشور پیشتاز بوده اما نیاز به همکاری بیشتر دستگاه های اجرایی است تا بتوان در مقابل هجمه های سنگین دولت مقاومت کرد.نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد