دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۴۲۵۷
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۶
پس از امضای قرارداد اکتشاف نفت، دور جدید مذاکرات ایران و شرکت بارسلونای اسپانیا به منظور امضای قرارداد خرید محصولات پتروشیمی آغاز شد.
به گزارش پارس نیوز، بارسلونای اسپانیا از شرکت‌های نوظهور در صنعت نفت ایران است که در دوران لغو تحریم‌ها به دنبال امضای قراردادهای جدید نفت و پتروشیمی است.
بر این اساس هیاتی از شرکت بارسلونای اسپانیا با سفر به تهران گفتگوهایی را به منظور امضای قرارداد خرید برخی از محصولات پتروشیمی و پلیمری از ایران آغاز کرد.
مجید باطن مدیر بین‌الملل انجمن کارفرمایی پتروشیمی با بیان اینکه نمایندگان شرکت بارسلونای اسپانیا به دنبال امضای قرارداد خرید برخی از گریدهای پلی اتیلن سبک و سنگین، پروپیلن و پلی پروپیلن از شرکت‌های پتروشیمی ایران هستند، گفت: قرار است به زودی مذاکرات نهایی بین برخی از شرکت‌های ایرانی و این شرکت اسپانیایی انجام شود.
سال گذشته قراردادی بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت بارسلونای اسپانیا به منظور اجرای یک پروژه اکتشاف نفت امضا شده بود.
بر این اساس با امضای قرارداد مطالعه مشترک زمین شناسی و ژئوفیزیکی اکتشافی حوضه رسوبی زاگرس در استان هرمزگان با بارسلونا اسپانیا، این شرکت اروپایی موفق به امضای نخستین قرارداد نفتی با ایران شده است. ارزش قرارداد اکتشاف نفت بین شرکت نفت و بارسلونا حدود دو میلیون یورو اعلام شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد