دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۴۲۶۳
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۷
دو روز پس از آغاز بارندگی های شدید، همچنان برخی شهرها و روستاهای خوزستان درگیر سیل هستند و جهت اسکان اهالی برخی روستاها، اردوگاه‌های اسکان اضطراری برپا هستند.
به گزارش بدر پرس ، بنا بر برآورد جمعیت هلال احمر خوزستان روستاهای آلبو نبی، سیدخلف، چم عبید، سید یونس، گبیر، عباسیه، بیوض، سیدمعن، ام التمز، ام نعال، ام ملح، بامدژ، خلیفه حیدر، منصوری 1 و 2 و 3، بحیر، شریمری، سید معیوف، زبید و دوات از جمله روستاهای واقع در شهرستان اهواز هستند که با خطر آب‌گرفتگی مواجه‌اند.

همچنین در شهرستان شوشتر روستاهای شیان سخی، دهول، یریح، عبدالنبی، عبله، بن سلیمان، پیل، بین سامر، یزاب، برات، شیخ حسین، خضیر و در شهرستان گتوند نیز عشایر صالح‌شهر و عشایر اطراف شهر ترکالکی و همچنین روستای کوشکک در خطر سیل هستند.

در این راستا در روستای بریح شعیبیه شوشتر، روستای دهول، روستای شیان سخی اردوگاه ایجاد شده است.

در شوش روستاهای بیت یدی، چعب زبید، چعب دباد، دزفول روستاهای  بن جعفر، علی کله، عباس آباد، زاویه، در شوشتر روستاهای یشان سخی، زهاک 2، عله، دهول، یریح، شعیبیه و در رامهرمز روستاهای یوسف آباد، عریض احمدی و بند چراغ درگیر سیل هستند.

همچنین در گتوند منطقه صالح شهر، در اندیمشک منطقه الوار، منطقه بیاب و چم گلک، در باغملک منطقه میداوود و آبگندو، در اهواز روستاهای الهایی، گبیر 1، سادات نبی و جسانیه و در باوی منطقه ملاثانی درگیر سیل هستند.

در ایذه نیز مناطق ممبینی و آبخوگان، در اندیکا بخش چلو و منطقه اسلام آباد، در دشت آزادگان مناطق بستان، مسیر الله اکبر، سه راهی هویزه، کوی مشروطه و کوی ابوذر، در مسجدسلیمان مناطق هفت تن شهیدان، گل گیر، جریک و نفتک و در امیدیه نیز منطقه شاه نبی، پاچه کوه و یریح درگیر سیل هستند.

منبع : ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد