دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۴۲۷۹
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱
قائم مقام مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: بخش تعاون به دلیل تقسیم سود بین آحاد مختلف جامعه جایگاه ویژه ای بین مسئولان کشور دارد.

به گزارش بدر پرس، رضا میرانی ظهر دیروز شنبه در مراسم انعقاد تفاهمنامه اتاق تعاون و شرکت مشاوران بازرگانی هلند در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان اظهار کرد: ایران تنها کشوری است که سه بخش دولتی، تعاونی و خصوصی را در اقتصاد خود جای داده است.

وی افزود: ایران نسبت به بخش تعاون به دلیل اینكه امکان تقسیم سود بین آحاد مختلف جامعه وجود دارد و یک فعالیت اقتصادی اجتماعی است، توجه ویژه ای دارد.

قائم مقام مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان تصریح کرد: در تمام برنامه های کوتاه، میان و بلند مدت به صورت خیلی شفاف و قوی به بخش تعاون پرداخته شده است و در مباحث مختلفی که در کشور مطرح می شود به ویژه بخش اقتصادی توجه ویژه ای به بخش تعاون می شود.

میرانی یادآور شد: در خوزستان به لحاظ گستردگی زیادی که در بخش های اقتصادی داریم، توجه ویژه ای به بخش تعاونی می شود و اتاق تعاون به عنوان یک سازمان غیر دولتی و بازوی دولت می تواند کمک زیادی به ما داشته باشد.

وی بیان کرد: خوزستان یک استان ویژه به لحاظ اقتصادی سیاسی و فرهنگی و اجتماعی است و امکانات فراوانی برای انجام کشاورزی دارد و برخی مواقع دو بار در طول سال می توان کشاورزی کرد.

قائم مقام مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان اضافه کرد: تنوع کشاورزی که در سطح کشاورزی هست و از معدود استان هایی هستیم که امکان کشت محوصلات مختلف را داریم.

میرانی عنوان کرد: در بخش کلان کشاورزی نیشکر و خرما را داریم که از لحاظ نیشکر در سطح آسیا در رتبه اول قرار داریم و وجود شرکت های نفتی و پتروشیمی می تواند زمینه خوبی برای سرمایه گذاری باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد