دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۴۲۸۸
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور در مجلس شورای اسلامی از افزایش قیمت سیگار براساس مصوبه عصر شنبه این کمیسیون خبر داد
به گزارش بدر پرس ،پورابراهیمی اظهار کرد: براساس مصوبه امروز کمیسیون تلفیق مقرر شد برای هر نخ سیگار وارداتی ۵۰۰ ریال، برای تولید مشترک در داخل کشور ۳۵۰ ریال و برای تولید داخل ۱۰۰ ریال به قیمت های قبلی اضافه شود.

وی همچنین در مورد مصوبه این کمیسیون در مورد تبصره ۷ ارجاعی لایحه بودجه گفت: مقرر کردیم براساس محاسبه ۲۰ درصد فروش سنگ آهن، محاسبه پایه موضوع نحوه تسویه حق انتفاع خواهد بود.
پورابراهیمی تصریح کرد: محاسبه پس از آن در فرایندهای فرآوری سنگ آهن چه در بحث کنستانتره، چه در بحث گنداله و آهن اسفنجی براساس معیاری خواهد بود که دولت تعیین می‌کند و نرخ آن نزولی است.
وی ادامه داد: اثر این موضوع باید به نحوی باشد که مشوق های لازم را برای جلوگیری از خام فروشی یا فرآورده ها در مراحل اول فراهم کند و این فرآورده ها به ارزش افزوده منجر شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد