دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۴۳۵۸
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۷
با هدف هماهنگی در اجرای طرح تربیت حافظان قرآن کریم سال ۹۵ استان خوزستان جلسات ماهانه با قاریان، حافظان و فعالان قرآنی شهرهای استان گرفته می‌شود.
حجت‌الاسلام مرتضی فرهادی‌نژاد، معاون فرهنگی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان ، اظهار کرد: به منظور هماهنگی در اجرای طرح تربیت حافظان قرآن کریم سال ۹۵ استان خوزستان و نتيجه‌بخشي باكيفيت آن و نزديك شدن به منويات مقام معظم رهبري، جلسات ماهانه با قاریان، حافظان و فعالان قرآنی شهرهای استان گرفته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در جلسه اول با این افراد استان خوزستان به شش منطقه‌ قرآنی تقسیم شد، افزود: با بررسی‌های بیشتر افراد سرگروه مناطق قرآنی تغییر کرده و بیشتر شده‌اند. به دلیل آنکه فاصله میان برخی از شهرها زیاد است و فعالان قرآنی نمی‌توانند به همه مناطق تعیین شده سرکشی کنند، بنابراین با بیشترشدن افراد مناطق قرآنی نیز به شهرهای کمتر تقسیم شده‌اند.

فرهادي‌نژاد بيان كرد: از ابتدای سال ۹۰ تا پایان سال ۹۴، هفتاد و شش هزار و ۷۸۵ حافظ قرآن کریم از طرح تربیت حافظان در استان خوزستان به ثبت رسیده است.

معاون فرهنگی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان گفت: استان خوزستان در سال ۹۵ با سهمیه ۲۵هزار نفر در طرح تربیت حافظان شرکت خواهد کرد. خوزستان پس از تهران، خراسان رضوی و اصفهان در مکان چهارم قرار دارد که با توجه به ظرفیت استان این آمار تهیه شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد