دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۴۳۸۰
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۷


        
استاندار خوزستان: گفت: با وجود گرفتاری ها اخیردر استان ، با افتتاح پارک بانوان و پروژه کلنگ زنی اتوبان ساحل شرقی کارون نور امید به دل مردم خوزستان تابیده شد .

به گزارش بدر پرس، استاندار خوزستان  در گفتگو با خبرنگار بدر پرس اظهار کرد: دومین مجتمع فرهنگی- ورزشی و رفاهی بانوان با مرتع سازی و حصار سازی مناسب  در پارک شهروند افتتاح گردید.

وی افزود : البته این پارک در برگیرنده بخش محدودی از بانوان است و باید با برنامه ریزی های  مناسب در نقاط مختلف شهر نیز چنین پارک هایی احداث شود .

استاندار خوزستان در ادامه اذعان کرد: مجموعه هایی که تحت عنوان پروژه های گردشگری در ساحل کارون ساخته شده اند در سنگین ترین آب گرفتگی های 70 سال اخیر نیز ، جز سازه های استاندارد محسوب شده که با رعایت نقطه نظرات سازمان آب و برق و حفظ حریم رودخانه  خسارتی  به آنها وارد نشده است .

مقتدایی عنوان کرد: 5مجموعه پارک در اطراف رودخانه کارون ساخته شده است که از لحاظ ماهیت و خدمات رسانی به مردم و همچنین از لحاظ سازه و امکانات دارای شرایط مساوی هستند که تغییر و تحولات در منطقه عامری به مراتب بیش ازمناطق دیگراست و با تأسی از این پروژه ، مردم منطقه نیزبه  ایجاد تغییر و تحول در منطقه  همت گماشته اند .

وی در رابطه با احداث طرح اتوبان شرقی کارون گفت : احداث این اتوبان با سرمایه گذاری سنگین صورت گرفته و اگر قرار است که فقط در جهت رفع ترافیک باشد و ارزش افزوده ای نداشته باشد ، در کارمان موفق نبوده ایم . لذا باید تلاش شود تا آن منطقه ارزش اقتصادی پیدا کند .شهرداری باید برای رونق این پل و منطقه  برنامه ریزی لازم را انجام دهد .

مقتدایی خاطر نشان کرد: ضمن اینکه باید به دنبال استحصال اراضی و درآمدزایی باشیم، مردم نیز باید منتفع شوند .شورای شهر هم  باید برای دو نقطه عامری و سید خلف برنامه ریزی کند . تا از زمین های این مناطق استفاده بهینه صورت بگیرد . 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد