دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۴۳۹۲
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۱
به گزارش بدر پرس، آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری در خطبه های نماز جمعه امروز، سوم اردیبهشت ماه با اشاره به اینکه اسلام اصیل حقیقی سیره حضرت علی(ع) و ائمه اطهار(ع) است، اظهار کرد: این حقیقت همواره باید بیان شود.

وی بیان کرد: اعتکاف سنت حسنه محمدی(ص) است که با کیفیت و کمیت در سراسر کشور در حال برگزاری است.

امام جمعه اهواز گفت: برخی از کشورها با حمایت و سرکردگی آمریکا، حزب الله لبنان را تروریست خوانده اند. مقاومت لبنان و علامه مجاهد سید حسن نصرالله افتخار همه جهان اسلام است و این حرفها چیزی از بزرگی آنها کم نمی کند.

آیت الله موسوی جزایری عنوان کرد: روز ارتش و در رژه نیروهای مسلح از موشک اس 300 رونمایی شد؛ این امر باعث شد آمریکا و اسراییل بسیار بترسند. این موشک برای دفاع است و تا زمانی که به ما حمله نشود از آن استفاده نمی شود و این وسیله ای دفاعی است.

وی گفت: در عراق مناقشاتی راه افتاده که هدف آنها اصلاحات است و می خواهند از نیروهای با تجربه قدیمی استفاده کنند که این امر مومنان را نگران کرده که این موضوع بهانه ای برای تضعیف شیعیان نباشد و دوباره تفاله حزب بعث بر کار آید.

آیت الله موسوی جزایری تصریح کرد: با توجه به روز شورای اسلامی شهرها، هدف از تشکیل آن نظارت بر شهرداری برای پیشرفت کار و عمل پاک بوده است تا از رشوه، پارتی بازی و ارتشاع خبری نباشد.

وی بیان کرد: در پی سیل اخیر خوزستان، همه ما برای سیل زدگان ناراحت هستیم و مسئولان باید کمک کنند. آنچه برای سیل زدگان مهم است جبران خسارت است.

امام جمعه اهواز با اشاره به اقتصاد مقاومتی گفت: این امر به عنوان مایه نجات به سود ملت و امر مقام معظم رهبری است و ما دیگر هیچ عذری برای عدم اجرای آن نداریم و همه باید در این عرصه به میدان بیایند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد