دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۴۴۰۱
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶
دکتر عبدالحسن مقتدایی در جلسه شورای اداری استان با اشاره به اهمیت بهبود کسب و کار عنوان کرد: با توجه به موفقیت این طرح در برخی کشورها و همچنین در تهران به دنبال آن بودیم که این اتفاق در خوزستان نیز حاصل شود.

وی افزود: هماهنگی برای تسهیل کارها در استان در حد اعلا وجود دارد و تلاش می کنیم تحول اداری به یک ساختار و در قالب یک ساختار تبدیل شود.

استاندار خوزستان عنوان کرد: اکنون بهبود کسب و کار در استان قطعی و به عنوان یک مصوبه شورای اداری استان کارها شروع خواهد شد.

وی ادامه داد: می توان برای شروع، مواردی را با هماهنگی دستگاه های معدودی و در برخی شهرستان ها آغاز کرد. با توجه به شرایط موجود استانداری آمادگی بسیاری در این خصوص وجود دارد.

مقتدایی خاطرنشان کرد: در گذشته مقاومتی در خصوص اتوماسیون اداری وجود داشت. در خصوص تحول اداری نیز مقاومت وجود دارد اما ما برای آموزش و انتقال تجربه و انجام هر کار دیگری آمادگی داریم تا این موضوع به سرانجام برسد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد