دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۴۴۰۴
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۰
اردوي يک روزه آموزشي، تفريحي کارکنان شرکت بهره برداري از شبکه هاي آبياري کرخه و شاوور، با هدف هم افزايي و تعامل بيشتر و حضور تمام وقت مديرعامل شرکت در اردوگاه آموزش و پرورش واقع در نزديکي شهر حميديه برگزار شد.
به گزارش بدر پرس به نقل از شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "شاهين کوه بزن" مدیرعامل شرکت بهره برداري از شبکه هاي آبياري کرخه و شاوور در این اردو ضمن تبريک سال نو به کارکنان شرکت، ابراز اميدواري کرد که در سال جديد خاطرات خوش و موفقيت هاي بزرگي در زندگي آنان به ثبت برسد.
همچنین کارکنان شرکت در اين اردوي يک روزه طي دو سمينار جداگانه آموزشي، اصول و فنون مذاکره و برخي نکات مهم روانشناسي خانواده را در دو سرفصل روانشناسي صنعتي و خانواده فرا گرفتند.
در زمان حدفاصل اين همايش ها مسابقات ورزشي و پذيرايي در فضاي آزاد انجام شد.
در اين همايش با هدف تکريم از بازنشستگان، هدايايي به رسم يادبود به آنان اعطا شد.
اردوي يک روزه آموزشي، تفريحي پرسنل شرکت بهره برداري از شبکه هاي آبياري کرخه و شاوور، با حضور تمام وقت مديرعامل شرکت در اردوگاه آموزش و پرورش واقع در نزديکي شهر حميديه که مجموعه اي متشکل از فضاي سبز، ميادين ورزشي و ساختمان هاي اجتماعات و پذيرايي است، برگزار شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد