دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۴۴۲
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۸
رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: «درآمد احتمالی پرسپولیس از بازی با رئال مادرید که توسط اسپانسرها پرداخت خواهد شد، یک تا یک‌ونیم میلیون یورو خواهد بود.»
به گزارش سرویس ورزشی بدرپرس، حمیدرضا سیاسی در حالی که در فرودگاه مادرید عازم بازگشت به تهران بود، اظهار داشت: «جلسات خوبی با آقای پرز (رئیس باشگاه رئال مادرید) و آقای سانچز (دبیر اجرایی باشگاه رئال مادرید) و دیگر مسوولان بخش‌های مختلف باشگاه رئال مادرید داشتیم.»
 
وی افزود: «یکی از مهم‌ترین مباحث ما بحث انجام بازی دوستانه بود که بر سر انجام آن در تهران توافق شد. ما همچنین با توجه به هماهنگی‌های انجام شده با اسپانسرهای این بازی، به توافق مالی هم رسیدیم. تنها موردی که برای عقد قرارداد باقی ماند، بحث تاریح بازی بود. اگر زمان شروع مسابقات فصل آینده ایران مشخص بود، به احتمال فراوان انعقاد قرارداد را هم انجام داده بودیم. به همین منظور در بازگشت به تهران با مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مذاکراتی خواهیم داشت.»
 
رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: «اواخر ژوئن و اوایل جولای، زمان مورد نظر برای باشگاه رئال مادرید است. در مورد مسائل مالی هم باشگاه رئال پیشنهاد 3 میلیون یورویی را مطرح کرد که اسپانسر با آن مشکلی نداشت اما با پرداخت این رقم سهم باشگاه پرسپولیس از درآمد این بازی کم خواهد شد. درآمد احتمالی پرسپولیس از این بازی که توسط اسپانسرها، پرداخت خواهد شد، یک تا یک و نیم میلیون یورو خواهد بود. البته آقای پرز به ما قول داد که مبلغ قابل توجهی از مبلغ مورد نظر باشگاه رئال مادرید کاسته شود.»
 
سیاسی در ادامه گفت: «در جلساتی هم که داشتیم با توجه به اهمیت بحث مارکتینگ و اسپانسرینگ، پیش‌بینی‌ها حکایت از آن دارد که یک و هشت دهم میلیارد نفر به صورت مستقیم این بازی را تماشا کنند. صحبت‌های ما با مسوولان باشگاه رئال مادرید تنها به این بازی محدود نمی‌شد. این بازی در قالب یک پیمان خواهر‌خواندگی بین دو باشگاه انجام می‌شود و ما مذاکرات خوبی درباره فعالیت دو جانبه برای آکادمی فوتبال، نقل و انتقال بازیکن در دو باشگاه بین سطوح مختلف، عقد پروتکل همکاری، انجام دادیم و قرار شد این پروتکل همکاری را تنظیم و ارسال نمائیم تا باشگاه رئال مادرید نیز موارد مورد نظر خود را در آن اعمال کند. همچنین قرار شد در مورد مارکتینگ، هیأت اقتصادی باشگاه رئال مادرید به تهران سفر کنند و در این خصوص به ما کمک کنند.»

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد