دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۴۵۰
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۳
حنيف عمران زاده قرار بود تيم فوتبال استقلال تهران را در اردوي چهار روزه ارمنستان همراهي کند که امروز در فرودگاه بين المللي امام خميني (ره) متوجه شد ممنوع الخروج است.
به گزارش بدرپرس، عضو هيات مديره و سخنگوی باشگاه استقلال تهران گفت: در سامانه رايانه اي فرودگاه امام خميني (ره) علت ممنوع الخروجي «حنيف عمران زاده» بدهي مالياتي بابت باشگاه پرسپوليس ثبت شده است.

«سيد سعيد افجه اي» عصر پنج شنبه افزود: اين در حالي است که تاکنون حنيف عمران زاده در باشگاه پرسپوليس بازي نکرده است.

اين مقام مسوول در باشگاه استقلال تهران خاطرنشان کرد:نام بازيکن يا باشگاه به احتمال بسيار در سامانه رايانه اي فرودگاه اشتباه درج شده و قرار است عمران زاده روز شنبه آينده اين موضوع را از مراجع ذيربط پيگيري کند.

افجه اي همچنين گفت: در صورتي که اين بدهي مالياتي درست باشد، باشگاه و مديريت فعلي استقلال در اين باره تعهدي ندارد و خود عمران زاده بايد پرداخت کند زيرا طبق قراردادي که امسال با بازيکنان منعقد کرده ايم، پرداخت ماليات بر درآمد بر عهده بازيکنان است.

وي يادآور شد: اگر هم اين بدهي مربوط به سال هاي گذشته باشد باز هم باشگاه تعهدي ندارد و خود عمران زاده بايد پرداخت کند.

حنيف عمران زاده قرار بود تيم فوتبال استقلال تهران را در اردوي چهار روزه ارمنستان همراهي کند که امروز در فرودگاه بين المللي امام خميني (ره) متوجه شد ممنوع الخروج است.

پيشتر جاسم کرار نيز به دليل برخي مسايل شخصي مربوط به گذشته، مشکل خروج از کشور دارد و نتوانست آبي پوشان را در اين اردو همراهي کند. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد