دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۶۳۸
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۶
سرمربی سابق سپاهان گفت: «در این مدت فشار زیادی متوجه ام شد و برایم بد نیست که برای یک مقطع کوتاه از فوتبال دور باشم.»
به گزارش بدرپرس، این روزها از زلاتکو کرانچار سرمربی سابق سپاهان به عنوان یکی از کاندیداهای سرمربیگری در تیم ملی امید شنیده می شود. این در حالی است که کرانچار کیلومترها دورتر از مرز ایران و در کشورش در حال استراحت کردن است و فعلا به فوتبال فکر نمی کند.
 
کرانچار در این خصوص اظهار داشت: «هنوز پیشنهادی به من نشده است و در حال استراحت کردن هستم. خودم هم شنیده ام که یکی از کاندیداهای حضور روی نیمکت تیم امید هستم اما باور کنید هنوز پیشنهادی دستم نرسیده است. چند روز است که به کشورم بازگشته و در حال استراحت کردن هستم. فعلا از فوتبال دورم چون کسی با من مذاکره نکرده است.»
 
وی در خصوص شایعه پیشنهاد برای سرمربیگری تیم ملی امید گفت: «این خبر هم درست مثل همان خبری است که مدتی پیش در خصوص حضورم در تیم ملی ایران شنیده می شد. برای خودم هم جالب است که چرا هر روز برای نیمکت یک تیم کاندید می شوم اما خودم بی خبرم؟ مدتی پیش برخی مرا سرمربی تیم ملی کردند. بعد از آن از حضورم در پرسپولیس گفتند و حالا هم می گویند که یکی از گزینه های فدراسیون برای سرمربیگری در تیم امید هستم.»
 
کرانچار در پاسخ به این سوال که دوست دارد در تیم باشگاهی فعالیت کند یا تیم امید تاکید کرد: «پیشنهاد که برسد بررسی می کنم و تصمیم می گیرم. به عنوان یک مربی برای من فرقی نمی کند در تیم باشگاهی باشم یا تیم ملی امید. اما فعلا به تیمی فکر نمی کنم چون نیاز به استراحت دارم. در این مدت فشار زیادی متوجه ام شد و برایم بد نیست که برای یک مقطع کوتاه از فوتبال دور باشم. بازیکنان چطور به ریکاوری احتایج دارند؟ من هم این روزها مثل آنها شده ام و به یک ریکاوری روحی احتیاج دارم.»
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد