دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      
کد خبر: ۱۶۵۱۷
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷
دکتر شکراله سلمان زاده معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در حکمی منصور یوسفی را به عنوان "سرپرست معاونت بهداشت شبکه و مرکز بهداشت شهرستان مسجد سلیمان" منصوب کرد.
در متن حکم دکتر شکراله سلمان زاده خطاب به منصور یوسفی آمده است:
 
جناب آقای منصور یوسفی
 
باسلام و احترام
                            
             با توجه به پیشنهاد مدیر محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان و با عنایت به حسن سابقه، تعهد و تجارب ارزشمندتان جنابعالی را به موجب این ابلاغ و با حفظ سمت و پست سازمانی به عنوان "سرپرست معاونت بهداشت شبکه و مرکز بهداشت شهرستان مسجد سلیمان"  منصوب می نمایم.

انتظار می رود با هماهنگی معاونین محترم فنی و اجرایی این مرکز، مدیران گروههای فنی و در هماهنگی کامل با مدیر محترم شبکه و تعامل با سایر حوزه های درون بخشی و برون بخشی مرتبط، با ایجاد فضایی عادلانه در محیط کاری و بستر سازی مناسب در جهت رشد شاخص های فنی با تاکید بر اجرای الزامات طرح تحول نظام سلامت کشور و برنامه استراتژیک دانشگاه در حوزه بهداشت مراتب ارتقای سلامت شهروندان عزیز را فراهم آورده و از تمامی ظرفیتهای موجود در جهت نیل به اهداف متعالی نظام سلامت بهره جویید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف محوله با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی ونصب العین قراردادن منشور اخلاقی دولت تدبیر وامید موفق وسرافراز باشید. 
 
 
دکتر شکراله سلمان زاده
معاون بهداشت دانشگاه و رئیس مرکز بهداشت استان
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد