دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۷۳۵
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۱


بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از نمایشگاه عکس هنرمندان بهبهانی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به همراه مشاور و مسولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه عکس هنرمندان بهبهانی در نگارخانه اندیشه تهران بازدید کرد.
       مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به همراه مشاور و مسولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  از نمایشگاه عکس هنرمندان بهبهانی در نگارخانه اندیشه تهران بازدید کرد.

      به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان، همزمان با برپایی نمایشگاه عکس هنرمندان کانون فیلم و عکس بهبهان در نگارخانه اندیشه تهران همایون قنواتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان  از این نمایشگاه بازدید کرد.

      بر اساس این گزارش، قنواتی را  در این بازدید فتحی مدیرکل دفتر مطالعات راهبردی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین مهرجردی مشاور معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همراهی کردند.

   این گزارش می افزاید: نمایشگاه عکس هنرمندان بهبهانی در نگارخانه اندیشه تهران از تاریخ 22 مهر الی 29 مهرماه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان و انجمن بهبهانی های مقیم تهران و همچنین شهرداری تهران  برگزار گردیده است .

    گفتنی است، دراین نمایشگاه  45 اثر از مهدی روحی پور ، بهروز مجدی ، حسین محسنی، امیر رجا و مسعودنیایی در معرض دید عموم قرار گرفته است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد