دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۸۲۴
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۳
با خاتمه یافتن تعمیرات سالیانه واحد شماره یک نیروگاه اول سد شهید عباسپور، این واحد با آمادگی کامل به شبکه سراسری برق کشور پیوست.
ه گزارش بدر پرس به نقل از شبکه خبری سازمان آب وبرق خوزستان، این واحد نیروگاهی با پشت سر گذاشتن دوره تعمیرات سالیانه زودتر از موعد مقرر و با ظرفیت کامل به شبکه سراسری برق کشور متصل شد.
مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور با اشاره به اهمیت حضور واحد شماره یک نیروگاه اول سد شهید عباسپور در شبکه سراسری برق کشور گفت: واحد شماره یک نیروگاه اول یکی از واحدهای کنترل کننده فرکانس و ذخیره کننده شبکه در طول سال است که با تلاش بسیار توانستیم آن را با تسریع در انجام فعالیت تعمیراتی زودتر از موعد مقرر از تعمیرات خارج و به شبکه سراسری برق کشور متصل کنیم. 
"سید حمید صالحی" از جمله فعالیت های انجام شده در این تعمیرات را علاوه بر انجام برنامه های تعمیراتی عمومی سالیانه، تعویض سیستم نشان دهنده ولتاژ جریان مصرف داخلی نیروگاه، شناسایی و تعمیر قطب های معیوب ژنراتور این واحد عنوان کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد