دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۹۲۵
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۳
افشارزاده: کسر امتیاز از استقلال منتفی است/ حق فوتبال از پخش بازی‌ها بیشتر از این حرفهاست
بهرام افشارزاده درباره تاریخ داربی و این که این دیدار بالاخره در چه تاریخی برگزار می‌شود، اظهار کرد: تاریخ داربی هنوز به طور دقیق مشخص نشده است و آقای تاج در حال رایزنی با شورای تامین است تا در نهایت ببینند که این دیدار در دوم آذر ماه برگزار می‌شود یا نه. البته برگزاری این دیدار در دوم یا هفتم آذر برای ما تفاوتی ندارد.
وی در پاسخ به سوالی درباره وضعیت آندرانیک تیموریان عنوان کرد: ما قطعا به تعهدات مالی‌مان پایبندیم و آنها را انجام می‌دهیم، اما توقع داریم که بازیکنان هم ما را درک کنند و شرایط را بسنجند. تیموریان بازیکن استقلال است و ما او را می‌خواهیم، اما امیدواریم که او هم کمی شرایط ما را درک کند. در حال حاضر همین مساله پخش تلویزیونی و مشکلات آن روی ما اثر منفی گذاشته و دستمان خالی است. این ماجرا اسپانسر ما را هم کمی دلسرد کرده و روی حمایتش از ما تاثیر گذاشته است.
مدیرعامل استقلال درباره حق پخش تلویزیونی و حل شدن آن گفت: از آقای ضرغامی تشکر می‌کنم که به این مساله رسیدگی کردند و خو‌شبختا‌نه به یک توافق رسیدیم. البته مبلغ توافق شده کم است و حق فوتبال بیشتر از اینهاست. در همه جای دنیا 60 الی 70 درصد بودجه یک تیم از حق پخش به دست می‌آید.
وی در پاسخ به این سوال که آیا به نظرش منطقی است که پول حق پخش به حساب وزارتخانه برود؟ بیان کرد: من نمی‌دانم در جلسه چه گذشته و چه توافقاتی صورت گرفته است، به همین دلیل اظهار نظری نمی‌کنم و تنها به این نکته اکتفا می‌کنم که می‌شد پول حق پخش بیشتر از این‌ها باشد.
مدیرعامل استقلال در پاسخ به سوالی درباره وضعیت مهدی کریمیان عنوان کرد: این بازیکن برای حل مشکلش امروز (چهارشنبه) به نظام وظیفه می‌رود و در تلاشیم مشکل او را حل کنیم.
افشارزاده در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد که قرار است از تیمش به دلیل بدهی، امتیازی کسر شود؟ تصریح کرد: ما چیزی حدود 900 هزار دلار بدهی به بازیکنان خارجی داریم که در تلاشیم آن را حل کنیم. این بدهی از قبل برای ما به ارث مانده، اما کسر امتیاز را 100 درصد تکذیب می‌کنم و به هوادارانمان می گویم که نگران نباشند، چرا که این اتفاق رخ نخواهد داد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد