۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلام مبارک باد .      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۱۹۷۶۶
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۴
چهاردهمین نمایشگاه تخصصی صنعت حفاری همزمان با اول دی ماه سالروز تاسیس شرکت ملی حفاری ایران در اهواز برگزار می شود.
به گزارش بدرپرس، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان با بیان این مطلب، گفت: مسئولان اجرایی نمایشگاه تمام توان خود را به کار خواهند گرفت تا با مشارکت شرکت های حفاری و خدمات جانبی و سازندگان، تولید کنندگان، صنعتگران، تامین کنندگان و صنایع مرتبط، این رویداد اقتصادی به نحو مطلوب برگزار شود.  

رحیم جلیلی با اشاره به اینکه در سه سال گذشته نمایشگاه های صنعت حفاری و نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در قالب نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت برگزار شد، افزود: تفکیک این نمایشگاه ها در پی سیاستگذاری اداره کل روابط عمومی وزارت نفت صورت می گیرد و با وجود فاصله زمانی کوتاه میان دو نمایشگاه، این مجموعه تلاش می کند تا با همکاری و مشارکت شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب و شرکت ملی حفاری ایران در یک برنامه ریزی منسجم زمینه برگزاری کیفی دو  نمایشگاه را فراهم آورد.  

وی اظهار کرد: حسب تقاضای شرکت ملی حفاری ایران فضای مسقف و فضای باز نمایشگاه به طور کامل برای برپایی این رویداد اقتصادی اختصاص یافته است.

جلیلی با اشاره به همزمانی برگزاری  نمایشگاه با سالروز تاسیس شرکت ملی حفاری ایران، گفت: در نمایشگاه سال جاری چهار سالن امام رضا (ع)، خلیج فارس، خرمشهر  و کارون به غرفه های سازندگان و تامین کنندگان قطعات و تجهیزات، شرکت های دانش بنیان، مراکز تحقیقاتی و پژوهشی، دانشگاه ها و محل برگزاری همایش ها و پنل های تخصصی، تخصیص و تجهیز می شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان  افزود: مدت نمایشگاه تخصصی صنعت حفاری که در تقویم نمایشگاه به ثبت رسیده چهار روز پیش بینی شده و مقدمات فراخوان، جانمایی غرفه ها و ثبت نام هم اکنون در دستور کار قرار دارد.

شرکت ملی حفاری ایران اول دیماه سال 1358 به فرمان امام خمینی (ره) تاسیس شد و در 37 سال گذشته نقش اساسی در عملیات حفاری چاه های نفت و گاز و پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت کشور ایفا کرده است.

این شرکت با برخورداری از متخصصان و نیروهای سختکوش خود به موازات عملیات حفاری، توانایی ارائه خدمات جانبی فنی و تخصصی را دارد و از این نظر در ردیف شرکت های مطرح در صنعت حفاری منطقه قرار دارد.

شرکت ملی حفاری ایران همچنین نقش مهمی در آموزش و ارتقا سطح دانش فنی نیروهای تخصصی در این حوزه داشته است و بخش عظیمی از متخصصان  شرکت های حفاری بخش خصوصی از کارکنان و یا دانش آموختگان مرکز آموزشی این شرکت می باشند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد