آن که احسانش زیاد باشد،دوستان وبرادرانش او را دوست بدارند.   امام علی (ع)      
کد خبر: ۲۰۴۶۲
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۱
کامبیز بهادری

خوزستان به عنوان قدیمی ترین استان باستانی کشور قدمتی 5 هزار ساله دارد و در این استان آثار تاریخی بسیاری وجود دارد که متاسفانه بسیاری از این آثار بعلت عدم توجه در حال نابودی است.  

این در حالی است که صنعت گردشگری در بسیاری از استانهای کشور که نسبت به خوزستان آثار بسیاری کمتری دارند بسیار رونق گرفته است اما خوزستان همچنان عقب ماندگی های همیشگی را دارد.

پس از حضور دکتر نشان در راس مدیریت میراث فرهنگی و گردشگری استان با توجه به سوابق کاری ایشان که همواره در بخش فرهنگ و هنر خوزستان فعال بوده و نقش موثری در  پیشبرد جایگاه استان در این زمینه ایفا کرده است انتظار می رفت که در بخش میراث فرهنگی گردشگری هم شاهد تحولاتی باشیم اما تاکنون کار خاصی  صورت نگرفته و متاسفانه ارتباط ایشان با رسانه ها  هم  کم می باشد و معمولا پاسخگو نیست.

 این در حالی است که نقش رسانه در انعکاس مسائل و مشکلات در بخش های مختلف و کمک به مدیران  دلسوز جهت پیشبرد اهدفشان را هیچکس نفی نمی کند. 

به نظر می رسد دکتر نشان و همکاران وی باید علت این عدم کارآیی وبه اصطلاح خواب زمستانی که از ابتدای سال به آن دچار شده اند را بیان کند و در واقع مشخص شود چه کسی باید بفکر توسعه بخش گردشگری و میراث فرهنگی استان باشد. حال باید دید استاندار خوزستان و نمایندگان خوزستان چه اهمیتی به بخش میراث فرهنگی و گردشگری خوزستان می دهند که در گزارشات آتی نظرات آنان را جویا خواهیم شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد