دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۲۲۱۷
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۹
در جلسه‌اي با حضور مديرعامل و مدير و كارشناسان مديريت برنامه تلفيقي شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب، برنامه هاي بلندمدت و طرح هاي كلان اين شركت مورد بررسي قرار گرفت.
 
مديرعامل شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب در اين نشست با اشاره به جايگاه برنامه ريزي در پيشبرد اهداف و برنامه هاي سازمان اظهار داشت: مديريت برنامه ريزي تلفيقي در اين شركت از جايگاه ويژه اي برخوردار است و به عنوان مشاور مديرعامل و موتور محركه شركت، نقش بسزايي در تحرك ساير بخش ها و تحقق برنامه ها دارد.
 
مهندس بيژن عالي‌پور گفت: كاركنان اين مديريت بايد در نظم و انظباط اداري سرمشق و الگوي ساير مديريت ها و شركت ها باشند و لازم است در جهت تقويت بنيه علمي آنها دوره هاي آموزشي ويژه اي برگزار گردد.
 
اين عضو هيئت مديره شركت ملي نفت ايران  با اشاره به شرايط موجود و ضرورت استفاده بهينه از منابع مالي، بر اولويت بندي طرح ها و پروژه هاي كلان مناطق نفتخيز جنوب از سوي مديريت برنامه ريزي تلفيقي تاكيد كرد.
 
مهندس عالي‌پور اظهار داشت: انتظار است برنامه پنجساله شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب كه دربرگيرنده برنامه هاي جامع شركت است در زمان مناسب و با دقت و اهتمام ويژه اي تهيه و منتشر گردد.
 
در اين نشست مهندس حسين زنگنه قائم مقام مديرعامل مناطق نفتخيز جنوب و عضو اصلي هيئت مديره اين شركت با تاكيد بر جايگاه و نقش مديريت برنامه ريزي تلفيقي به بيان سابقه تشكيل اين مديريت و چالش هاي موجود آن پرداخت.
 
مهندس عبدالرضا دبيري مدير برنامه ريزي تلفيقي شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب نيز گزارشي از نقاط قوت، چالش ها و مهمترين فعاليت هاي اين مديريت ارائه كرد و تدوين برنامه هاي بلند مدت، ميان مدت و كوتاه مدت را حاصل تلاش كارشناسان اين مديريت برشمرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد