دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۲۳۲۳
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۷
در حكمي از سوي مديرعامل شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب، مهندس غلامحسين بابادي به عنوان مدير برنامه ريزي تلفيقي اين شركت منصوب شد.


به گزارش بدر به نقل از روابط عمومي شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب، مهندس بيژن عالي‌پور در اين حكم ضمن برشمردن مهمترين وظايف مدير برنامه ريزي تلفيقي، از زحمات مهندس عبدالرضا دبيري  در مدت تصدي اين مسئوليت قدرداني كرد.
 
در اين حكم، برنامه ريزي، سياست گذاري، تعيين راهبردها و خط مشي ها بر اساس رهنمودهاي ابلاغ شده از سوي شركت ملي نفت ايران، برنامه ريزي بلند مدت كليه ي طرح ها و پروژه هاي سرمايه اي و عملياتي به منظور دستيابي به اهداف مصوب، بررسي و ارزيابي اقتصادي كليه ي طرح ها و پروژه هاي سرمايه اي و عملياتي و ارائه بهترين گزينه ها و تهيه گزارشات تحليلي فني، عملياتي و اقتصادي مربوط به توليد نفت و گاز از جمله وظايف محوله مدير برنامه ريزي تلفيقي ذكر شده است.
 
مهندس بابادي داراي مدرك كارشناسي مهندسي شيمي از دانشگاه تهران است و 32 سال سابقه خدمت در صنعت نفت دارد كه پيش از اين به عنوان معاون مدير برنامه ريزي تلفيقي(برنامه ريزي طرحها و پروژه ها) شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب و قبل از آن در سمت مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان مشغول فعاليت بوده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد