میلاد با سعادت امام حسین ع و روز پاسدار مبارک باد      میلاد با سعادت امام حسین ع و روز پاسدار گرامی باد.      
کد خبر: ۲۳۴۱۱
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۱
مدیر کل بهزیستی خوزستان؛
انسانها به عنوان کنش گر اجتماعی در ارتباط با اشتغال ،علاوه بر کسب درآمد بدنبال ایفای نقش خود در جامعه هستند
به گزارش بدر پرس :مدیر کل بهزیستی خوزستان در جلسه آموزشی و بازآموزی دستورالعملها و ارائه عملکرد مراکز غیر دولتی امور اجتماعی ضمن بیان اینکه در سال 94 , 1856 خانوار زن خود سرپرست از چرخه ی حمایت سازمان خارج و توانمند شدند گفت:  8114 زن خودسرپرست تحت پوشش از حمایت های بیمه ی شهری و عشایری نیز سود برده و تحت پوشش آن قرار دارند که از این تعداد 4299 نفر از زنان تحت بیمه تامین اجتماعی شهری و 3815 نفر نیز تحت حمایت صندوق عشایر روستایی هستند.

غلامرضا صدیق راد با اشاره به اینکه مهم ترین نقش کلینیکها ی مددکاری تحت نظارت بهزیستی ایجاد اشتغال و توانمند سازی مددجویان است، گفت : انسانها به عنوان کنش گر اجتماعی در ارتباط با اشتغال ،علاوه بر کسب درآمد بدنبال ایفای نقش خود در جامعه هستند .

وی با بیان اینکه اشتغال موجب کاهش آسیبهای اجتماعی می شود ،بیان داشت: با ایجاد اشتغال دو هدف محقق می شود،یکی ایجاد منبع درآمد و دیگری مشخص شدن جایگاه و نقش اجتماعی افراد.

صدیق راد افزود: مددکاران بهزیستی باید ضمن همراهی و همدردی با مددجویان ،با آنها همدلی نموده و توانمندیهای افراد تحت پوشش را تقویت و در جهت ایجاد اشتغال پایدار آنها هدایت کنند .
وی گفت:مددکاران باید اطلاعات خود را نسبت به بازار کار و نیاز مددجو به روز نموده و سیاست سازمان راه اندازی مراکز کاریابی ویژه مدد جویان و تاسیس موسسات خیریه با هدف کاریابی و اشتغال است.
در پایان از مراکز و کلینیکهای فعال با اهدا لوح ،تقدیر شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد