دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۲۵۱۸
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۵
مديرعامل مناطق نفتخيز جنوب
مهندس بيژن عالي‌پور مديرعامل شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب از نمايشگاه پژوهش استان خوزستان بازديد كرد.
به گزارش بدرپرس وبه نقل از روابط عمومي شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب، مهندس عالي‌پور با حضور در غرفه اين شركت ضمن گفت و گو با رئيس پژوهش و فناوري، بر تسريع در روند تعريف و اجراي پروژه هاي پژوهشي تاكيد كرد.
وي با بيان اين كه شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب از سازمان هاي پيشرو در زمينه پژوهش و تحقيقات است اظهار داشت: با وجود اين كه كارهاي مهمي در زمينه پژوهش انجام شده است اما لازم است براي رسيدن به نقطه مطلوب تلاش و كوشش بيشتري صورت پذيرد.
رئيس پژوهش و فناوري شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب نيز ضمن ارائه گزارشي از فعاليت هاي پژوهشي اين شركت گفت: در سال گذشته 26 پروژه پژوهشي خاتمه يافته كه در چند سال اخير بي سابقه بوده است
مهندس باقر پورقاسم افزود: در صورتي كه فرآيند تصويب خواهي پروژه هاي پژوهشي تسهيل گردد در سال هاي آينده شاهد اجراي بيشتر پروژه ها و تحول عمده اي در فعاليت هاي پژوهشي خواهيم بود.
وي با بيان اين كه تجاري سازي پروژه هاي پژوهشي در اولويت قرار دارد اظهار داشت: تا كنون 16 پروژه پژوهشي با توجيه اقتصادي تكميل شده كه آماده براي احداث كارخانه هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد