کد خبر: ۲۵۴۷
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۷
دبیر کمیته اجرایی ستاد هفته پژوهش و فناوری
در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش مشاوره‌های ثبت اختراع، تجاری‌سازی و مشاوره حوزه دانش‌بنیان به علاقه‌مندان ارائه ‌می شود.
دبیر کمیته اجرایی ستاد هفته پژوهش و فناوری در خوزستان ، در خصوص ارائه مشاوره‌ها در حوزه‌های مختلف گفت: در نمایشگاه امسال، پارک علم و فناوری استان مشاوره‌های ثبت اختراع، تجاری‌سازی و مشاوره حوزه دانش‌بنیان به علاقه‌مندان ارائه ‌می دهد.
دکتر بابک مختاری در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن‌آوری استان با بیان این‌که تعداد شرکت‌کنندگان امسال 60 دانشگاه، سازمان، دستگاه اجرایی و شرکت فن‌بازار است، اظهارکرد: نمایشگاه هفته پژوهش امسال در سالن فجر محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی خوزستان، در فضایی به مساحت 1400 مترمربع و در قالب 88 غرفه برپا شده است.
وی حضور بعضی سازمان‌ها مانند بسیج علم و فناوری سپاه، دانشگاه جامع علمی و کاربردی، شرکت مخابرات خوزستان، شهرداری، گروه ملی صنعتی فولاد و شرکت فولادکاران جمع را در نمایشگاه پررنگ‌تر از سال قبل دانست  و در خصوص عرضه محصولات جدید در نمایشگاه امسال، گفت: در غرفه شرکت شهرک‌های صنعتی، دانشگاه جامع علمی و کاربردی و غرفه‌های فن‌بازار محصولات جدید عرضه شده است؛ همچنین هم‌زمان با افتتاح نمایشگاه از سایت انجمن پیشگامان علم و فناوری استان رونمایی شد.
دکترمختاری یادآورشد: تعداد شرکت‌کنندگان در نمایشگاه امسال نسبت به سال‌گذشته دو شرکت‌کننده بیشتر دارد. همچنین گروه ملی صنعتی فولاد ایران، شرکت فولاد خوزستان و دانشگاه رامین برای نخستن‌بار در این نمایشگاه، دستاوردهای پژوهش و فناوری خود را در معرض نمایش گذاشتند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد