دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      
کد خبر: ۲۷۸۲۸
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
بقلم ؛ محسن بابادی...کارشناس و تحلیلگر ورزشی ایران
قبل از ظهر روز پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه 96 ، خبری مسرت بخش جامعه ورزشی کشورمان ، خصوصا فدراسیون بسکتبال و بانوان بسکتبالیست را غرق در شادی و نشاط نمود .

 (( بالاخره فیبا با طرح حجاب بانوان بسکتبالیست ایرانی موافقت کرد )) . ایرانیان همواره نشان داده اند که موانع بزرگ را براحتی از سر راه خویش برداشته و اگر اراده کنند ، هیچ چیزی جلودارشان نیست .

(( درود بر بانوان بسکتبالیست ایران زمین )) . 
(( تبریک به شیر زنانی از نسل پاک آریایی )) .
(( هزاران آفرین بر غیرتتان این بانوان سرافراز )) . 

آنقدر خوب بوده و در عرصه ورزش تلاش کردید که بالاخره فیبا را متقاعد به پذیرفتن طرح حجابتان در میادین بین المللی نموده اید . بدون شک اول اکتبر سال جاری میلادی ، روزی بزرگ برای بسکتبال بانوان جهان  خواهد بود . 

ای شیرزنان و ای بانوان خاک پاک ایران  :

حال که با اثبات حقانیت خویش به خواسته دیرینه تان رسیده اید ، با همان انگیزه و اراده آهنین به مسیر درخشان خویش ادامه داده تا زنگ خطر را برای سایر تیم های ملی و باشگاهی جهان به صدا درآورید . کاری کنید که مهرماه سال جاری ، آغاز کابوس های بانوان بسکتبالیست جهان بوده ، خواب راحت از چشمان آنان زدوده شده و بلایی بر سرشان بیاورید که تا رسیدن شما به اوج قله های افتخار لحظه ای آرام و قرار نداشته باشند .

بدانید حال که به یمن این ماه مبارک و در ایام شعبانیه با طرح حجاب شما موافقت شده ، قطعا خواست و اراده حضرت ولی عصر ( عج ) و مادر بزرگوارشان حضرت فاطمه ( س ) حامی و پشتیبان شما بوده و خواهد بود . پس سوار بر اسب سفید حجاب بر تیم های رقیب بتازید و چنان کنید که بسکتبال دنیا انگشت به دهان بماند .

مطمئنم افراد زحمتکشی از وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بسکتبال ایران همچون : جناب آقای محمود مشحون ، دکتر مسعود سلطانی فر ، دکتر علی توفیق ، سرکار خانم فاطمه کرم زاده و سایر عزیزانی که تا به اینجای کار همچون کوهی استوار پشت سرتان بوده اند ، شما را تنها نخواهند گذاشت و همانند سابق برای موفقیت هایتان لحظه شماری خواهند کرد .  
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد