دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۲۷۹۶
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۲
مهندس بيژن عالي‌پور مدير عامل شركت ملي مناطق نفت‌خيز جنوب از دست اندركاران برگزاري اجلاس سراسري نماز در اين شركت قدرداني كرد.
به گزارش بدر به نقل از روابط عمومي شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب، در پيام تقدير مهندس عالي‌پور، از تلاش ها و زحمات كليه مديران، روسا و كاركنان ستادي و شركت هاي تابع كه در برگزاري با شكوه اين اجلاس سراسري همكاري داشته اند تقدير و تشكر شده است.
 
در بخشي از اين پيام آمده است: « بدون شک برگزاری موفق و اجرای منظم این اجلاس نتیجه حسن تعامل و همکاری شبانه روزی جمع قابل توجهی از همکاران مرتبط و دست اندركاران شرکت ها و مدیریت های فعال در بخش های فرهنگی و اجتماعی است.
ضمن آرزوی برخورداری از اجر و جزای معنوی نزد حضرت حق و توفیق در قبولی طاعات، لازم می دانم از تمامی عزیزاني که همت خود را در برگزاری این رویداد مهم فرهنگی عبادی بكار بسته و سربلندی استان خوزستان و شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب را با حسن اجراي اين اجلاس تضمین نمودند کمال تشکر و قدر دانی را به عمل آورم.»
 
اجلاس سراسري نماز روزهاي چهارشنبه و پنجشنبه (10 و 11 دي ماه) با همكاري شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب و پشتيباني ستاد اقامه نماز وزارت نفت در مجموعه فرهنگي شهرك نفت اهواز برگزار شد.
 
حجت الاسلام و المسلمين مجيدي رئيس ستاد اقامه نماز وزارت نفت كه در اين اجلاس حضور داشت با تاكيد بر اينكه نماز حلّال همه مشكلات است و در ارتقاي روحيه معنوي كاركنان تاثير بسزايي دارد، از همكاري شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب در خصوص برپايي اجلاس سراسري نماز تقدير و تشكر كرد.
 
مشاور فرهنگی وزیر نفت نيز در حاشيه اين اجلاس با تشريح برنامه هاي وزارت نفت در خصوص اقامه نماز گفت: ستاد اقامه نماز وزارت نفت اقدامات خوبي براي هر چه باشكوه تر برگزار شدن برنامه هاي نماز جماعات در سطح واحدهاي ستادي و عملياتي صنعت نفت در دست اقدام دارد.
 
دکتر احمد مجیدی با اشاره به اينكه با انجام اين اقدامات، در تمام مناطق عملياتي و اقماري صنعت نفت نماز جماعت ثابت برپا مي شود، اظهار داشت: هم اكنون 750 روحاني و امام جماعت با بخش هاي مختلف صنعت نفت در ارتباط هستند كه از اين نظر وزارت نفت رتبه اول را دارد.
 
وي خاطر نشان كرد: مجموعه وزارت نفت عليرغم اينكه ظاهري صنعتي دارد اما داراي باطني عميق و فرهنگي است كه علت آن وجود نيروهاي ارزشي در بدنه اين وزارتخانه است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد