عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۲۸۳
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۰
فرامرز کیانی زاده در گفت و گو با پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان گفت:تنها تفاوت میان چمن ورزشگاه غدیر با ورزشگاه تختی به نوع جنس چمن آنها بازمی گردد و سخنان دیگر اصلا صحت ندارد.
وی ادامه داد:چمن ورزشگاه تختی اهواز از نوع آفریقایی و چمن ورزشگاه غدیر از قاره ای دیگر است که می گویند اروپایی یا آمریکایی است،ولی هر چه باشد از نوع آفریقایی نیست.

وی افزود:پیمانکار هر دو چمن اتفاقا یکی است و قاعدتا به چمن غدیر هم بیشتر رسیدگی می کنند و لی به خاطر نوع جنس چمن و گرمای شدید شهر اهواز، زمین چمن غدیر زرد شده است.

کیانی زاده یادآور شد:متأسفانه می گویند چمن ورزشگاه به خاک تبدیل شده است که اصلا صحت ندارد و تنها به خاطر گرما و همانطور که گفتم چمن زرد شده است.اتفاقی که سال پیش هم افتاد اما به خاطر اینکه بازیهای لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا در آخرین ماه های سال در آن ورزشگاه برگزار شد ،مردم زردی چمن در ماه های اول و گرم سال را ندیدند.

وی با بیان اینکه برای رسیدگی به چمن ورزشگاه غدیر سه راه را مد نظر داریم، اظهار داشت: اولین راه تعویض چمن و آوردن چمن آفریقایی هم جنس چمن ورزشگاه تختی است،راه دوم که هزینه ای برابر تعویض چمن دارد کاور کشیدن چمن در فصل گرما است و راه سوم که در حال انجام آن هستیم لقمه گذاری چمن می باشد.

کیانی زاده در ادامه تصریح کرد:مردم فوتبال دوست استان خوزستان آنقدر پس از سالها فوتبال دیدن و حضور در ورزشگاه ها رشد کرده اند که بدانند این چمن نه شخم خورده و نه ماشین و موتوری بر روی آن حرکت کرده است و انصافا ما حتی نمیگذاریم به جز کارگران و اعضای برگزار کننده دیدارها اعم از بازیکنان،داوران و ... کسی پا به روی چمن ورزشگاه غدیر بگذارد.

وی افزود:ولی اینکه عده ای بخواهند به مردم بقبولانند که در چمن ورزشگاه غدیر موتورسواری شده یا چیز دیگری را به وجدان ها واگذار می کنیم و باز هم چون همیشه صبر و تحمل می کنیم تا گذر زمان همه چیز را ثابت کند.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در پایان تأکید کرد:مردم به خوبی بدانند که ما تمام تلاش خود را برای آماده کردن چمن ورزشگاه غدیر به کار خواهیم برد و هرچه زودتر این زمین را آماده خواهیم کرد،زیرا در شهر اهواز تنها دو زمین چمن بین المللی به نام های غدیر و تختی داریم و نباید یکی را از دست بدهیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد