حلول ماه شعبان مبارک باد       
کد خبر: ۲۸۳۴۸
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
فرشاد حیدری معاون نظارتی بانک مرکزی عنوان کرد:
بی اعتمادی آمیخته با شایعات موجود در فضای جامعه در خصوص بانک های مجاز ناشی از برخی تهمت های ناروا در عرصه انتخابات ریاست جمهوری بوده است که به هیچ وجه توسط بانک مرکزی تایید نمیگردد
به گزارش بدر پرس:فرشاد حیدری معاون نظارتی بانک مرکزی عنوان کرد:بی اعتمادی آمیخته با شایعات موجود در فضای جامعه در خصوص بانک های مجاز ناشی از برخی تهمت های ناروا در عرصه انتخابات ریاست جمهوری بوده است که به هیچ وجه توسط بانک مرکزی تایید نمیگردد.

معاون نظارتی بانک مرکزی گفت:بانک های شهر-سرمایه-قوامین یا ملت -تجارت و صادرات که نام آنها در انتخابات ریاست جمهوری مطرح گردید هیچگونه مشکلی نداشته و بانک مرکزی به سپرده گزاران قول می دهد که امنیت سپرده های انها تامین می باشد.

 بانک مرکزی در عرصه فعلی از کلیه سپرده گذاران درخواست میکند ضمن حفظ آرامش خود همچون گذشته به نظام بانکداری جمهوری اسلامی اعتماد کنند.ایشان خاطر نشان کردند که لیست موسسات مجاز در سایت بانک مرکزی موجود می باشد و مشکلات موسسه توسعه به معنای بی ثباتی برای سایر موسسات نمی باشد.

در خصوص شکایت برخی بانک ها از جناب جهانگیری نیز موضوع به قوه قضائیه ارجاع داده شده است و در این خصوص بانک قوامین و شهر به عنوان شاکی در این پرونده مطرح می باشند.

البته از نظر بانک مرکزی بانک شهر بعنوان بانکی با خدمات نوین در عرصه بانکداری و بانک قوامین به عنوان پنجمین بانک کشور در جذب منابع و قدرت مالی قوی شایسته اینچنین برخوردی در مناظرات نبودند.

در پایان دکتر فرشاد حیدری ضمن حمایت از کلیه بانک ها به کلیه سپرده گذاران اطمینان داد امنیت سپرده های آنها تامین می باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد